Raksti


 • Logu blīvgumiju nomaiņa
  2018-01-11 00:00:00

  Jauni plastikāta logi – tas šodien ir labākais variants, ko vien cilvēks ir izdomājis. Bet naivi būtu uzskatīt, ka to uzstādīšana – ir pēdējā manipulācija, pēc kuras jūs uz daudziem gadiem varēsiet  aizmirst par to. Katrai konstrukcijai nepieciešama regulāra profilaktiskā apskate, kuras mērķim jābūt ne tikai bojājumu konstatēšanai, bet arī brīdinājuma saskatīšanai par iespējamo bojājumu rašanās iespēju tuvākajā laikā.

  Būs daudz vienkāršāk atrisināt problēmu tās sākuma stadijā, nekā pēc tam remontēt visu izstrādājumu. Būtu jāzin, uz ko vērst savu uzmanību vispirmām kārtām.  Piemēram, plastikāts un stikls jums kalpos labi daudzus gadus, bet furnitūra laiku pa laikam tomēr iziet no ierindas. Tomēr visvārīgākā detaļa loga profilāir blīvgumijas, tādēļ to stāvoklim jāseko vispirmām kārtām.

   

   

 • Balkona durvju rokturis
  2018-01-11 00:00:00

  Balkona durvju fiksators komplektā ar ārējo rokturīti ir paredzēts durvju aizvēršanai no ārpuses.

  Ja balkona durvis aprīkotas ar loga rokturi, tad aizvērt durvis iespējams tikai no telpas iekšpuses. Lai būtu iespējams pievērt durvis arī no ārpuses, uz rāmja iekšējās garākās malas tiek uzstādīts speciāls sprūds-fiksators, bet ārpusē uz durvju vērtnes – dekoratīvs rokturītis.

  Tādu komlektu dēvē dažādi: "balkona rokturis”, "balkona sprūds jeb fiksators” vai "pīpētāju rokturis”. Šajā gadījumā durvis tiek aizvērtas ne pārāk blīvi, taču pietiekami, lai pasargātos no vēja brāzmām vai caurvēja.

 • Lodžiju iestiklošana
  2018-01-11 00:00:00

  Vai mājās ir vēl mājīgāks stūrītis par labiekārtotu lodžiju? No tās parasti paveras skats uz smaragdkrāsas zaļumiem un debesu zilgmi, bet naktīs tajā ielaužas snaudošās pilsētas ugunis. Padarīt šo vietukomfortablāku visa gada garumā palīdzēs lodžijas iestiklošana.

  Ko piedāvā logu industrija

  Nav noslēpums, ka ariestiklotiem rāmjiem aizsegtai lodžijai piemīt rinda priekšrocību. Šajā sarakstā ir aizsardzība pret putekļiem un gružiem, kā arī pret iespēju saņemt “dāvaniņu” no augšējā stāva izmesta izsmēķa veidā. Kā priekšrocību var minēt arī bērnu drošību un iespēju radīt īstu paradīzes nostūrīti atpūtai.  Nav mazsvarīga arī lodžijas iestiklošanas priekšrocība aizsardzībai pret ziemas vējiem un aukstumu. Pastāv vairākas shēmas šīs zonas nostiprināšanai, bet starp tām ir arī tautā iemīļots “pārītis”:

 • Loga rokturis ar slēdzeni
  2017-12-28 00:00:00

  Kā papildus bērnu drosībai var tikt pielietots - logu rokturis ar podziņu, slēdzeni un atslēgu. Rokturis strādā divos režīmos:

  • logs ir aizvērts,
  • logs ir vedināšanas stāvoklī.

  Abos variantos logu nevar atvērt bez atslēgas.

 • Selektīvais stikls
  2017-12-28 00:00:00

  Selektīvie stikli tiek pielietoti logu ražošanā enerģiju taupošo stikla pakešu izgatavošanā. Pateicoties speciālam parklājumam, tas nodrošina augstu siltumizolācijas pakāpi.

  Mēdz būt divi veidi šādu pārklājumu:

 • Kāpēc noraso plastikāta logi?
  2017-12-28 00:00:00

  Katrs no mums, kam ir uzstādīti plastikāta logi, zina, cik mājīguma un komforta tie ienesuši mūsu mājās. Taču dažkārt patīkamie iespaidi var tikt sabojāti, ja uz loga virsmas telpā parādījies kondensāts. Diemžēl, vairums no mums, neticis skaidrībā par logu svīšanas īstenajiem iemesliem, tūdaļ steidzas vainot visus, kas bija ņēmuši dalību tajā, ka plastikāta logi parādījušies Jūsu mājās. Šajā gadījumā, tiek piemērots visai svarīgs arguments – pirms logu nomaiņas, aizsvīšanas nebija.

  Kondensāta veidošanās divi iemesli – mitrums un temperatūra. Citu iemeslu nav, un nevar būt!

  Lai arī cik energosaudzīga nebūtu stikla pakete, stikla virsma vienmēr ir bijusi un būs visaukstākais punkts istabā. No kurienes rodas mitrums dzīvojamajās telpās, Jums droši vien ir labi  zināms. Piemēram, personīgi Jūs diennakts laikā, izelpojot, izdalāt apmēram vienu litru ūdens. Pieskaitiet tam istabas augus, ēdienu gatavošanu un citus faktorus.

  Tādēļ, lai novērstu plastikāta logu svīšanu, nepieciešams ietekmēt tieši gaisa mitrumu telpā un stikla virsmas temperatūru.

  Lai cīnītos ar paaugstinātu gaisa mitrumu, vienīgais līdzeklis ir telpu vēdināšana.

  Stikla virsmas temperatūras paaugstināšanu  ievērojami var  ietekmēt pareiza konvekcija telpā. Tādēļ pārbaudiet, kas var kavēt konvekciju, piemēram, dekoratīvi ekrāni uz radiatoriem, biezi, blīvi aizkari, daudz istabas augu uz palodzes.

  Atcerieties, ka logu svīšanu ietekmē tikai dzīvojamās telpas mikroklimats.                      

 • Stikla paketes raksturojumi
  2017-12-28 00:00:00

  Stikla pakete – tas nav viss logs, kā daudzi kļūdaini iedomājas, un nav tikai stikls logā. Tās konstrukcija sastāv no diviem, trim vai četriem stikliem, starp kuriem ir atstarpes vai, kā tās sauc speciālisti, kameras. Stikli ir hermētiski savienoti un nostiprināti rāmī vai vērtnē, kas ļauj ievērojami uzlabot siltuma un skaņas izolāciju.

   

   

 • Logu uzstādīšana ziemā
  2017-12-28 00:00:00

  Klīst viedoklis, ka ziemā plastikāta logus uzstādīt nedrīkst. Pie tam tiek nosaukts tūkstotis un viens iemesls, kāpēc?

   

 • Aiļu apdare
  2017-08-04 15:06:00

  Pēc logu uzstādīšanas logu ailes parasti ir apdrupušas, spraugas starp loga rāmi un loga aili aizpildītas ar putām. Ja klients pats nevēlas veikt aiļu remontu, piedāvājam aiļu apdares pakalpojumus.

 • Kāda ir atšķirība starp balkona durvīm un ārdurvīm
  2016-08-01 12:43:00

  Plastikāta durvis sadzīvē ienākušas mazliet vēlāk par šādas konstrukcijas logiem. Iesākumā šo jaunumu izmantoja tikai kā balkonu durvis. Šobrīd PVC durvis tiek aktīvi izmantotas ieejas un starpistabu durvju ailu noformēšanā.

  Aplūkosim sīkāk plastikāta balkona durvju īpatnības un mājas vai istabu plastikāta ārējo durvju īpatnības. Izmantojot mūsu padomus, jūs varēsiet viegli izvēlēties durvis, kas efektīvi kalpos ne vienu vien gadu.

  Plastikāta durvju vispārējās konstruktīvās īpašības un kvalitāte

  Visiem zināms, ka plastikāta durvis nodrošina:

  • augstu skaņas izolācijas līmeni;
  • optimālā mikroklimata uzturēšanu telpā (ja durvis ir aizvērtas, vasarā ēkā saglabājas vēsums, ziemā – siltums).

  Tieši šo divu iemeslu dēļ šādas durvis ir kļuvušas ļoti populāras (jo tās papildina analoģiskās plastikāta logu iespējas). Kāda konstrukcija nosaka šīs īpašības?

  Galvenā plastikāta durvju sastāvdaļa ir plastikāta profils. To ražo no cieta polivinilhlorīda (saīsināti – PVC): šī viela atšķiras no mums ierastā koksnes materiāla ar augsto mitruma un ugunsizturības līmeni. Rezultātā plastikai ir ilgs kalpošanas laiks, tā nebaidās no temperatūras svārstībām un biežas mitruma iedarbības.

  Plastikāta durvju rāmja konstrukcija ir sekojoša: vertikālie un horizontālie plastmasas profili, dažas gaisa kameras un stingruma ribas. Profilu struktūrā papildus iestrādāta metāla armatūra. 

  Tagad sīkāk par plastikāta durvju pildījumu: tas var būt stikla vai necaurspīdīgs. Parasti izmanto šo abu variantu kombināciju (augšpusē – stikla pildījums, apakšējā daļā – necaurspīdīgs), tomēr pastāv durvis tikai ar stikla pildījumu vai necaurspīdīgu pildījumu.

  Stikla pildījums – tā ir vienkameru vai divkameru stikla pakete. Šo variantu izmanto kā balkona, tā ārējo durvju ražošanā, jo tas nodrošina augstu skaņas un siltuma izolācijas līmeni.

  Necaurspīdīgajam pildījumam izmanto tā dēvētos pildiņus, kas sastāv no trīs kārtām: divām plastikāta vai cinkota tērauda loksnēm, kas pārklātas ar polimēru, starp kurām novietots siltinātājs (putu polistirols).

  Un tagad par ārējo un plastikāta balkona durvju atšķirībām

  Mēs jau pārspriedām vispārējās un individuālās PVC durvju konstrukcijas īpatnības balkona un starpistabu vai ārējām durvīm. Tagad sīkāk par katra plastikāta durvju tipa īpatnībām, kas atkarīgas no to struktūras.

  Balkona plastikāta durvju konstrukcija līdzīga analoģiska materiāla logiem – rezultātā šīs ir visvieglākās PVC durvis. Tās nav paredzētas atsevišķas slēdzenes vai nospiežamo rokturu uzstādīšanai.

  Kas attiecas uz starpistabu plastikāta durvīm, tās atšķiras ar augstu izturību, tāpēc būs pilnībā piemērotas ne tikai dzīvojamām telpām, bet arī birojam. Šādu durvju konstrukcijas izturīgums ir panākts, pateicoties metāla armatūrai rāmī.

  Un nobeigumā par ārējo plastikāta durvju īpatnībām. Tieši šīs durvis tiek uzskatītas par visizturīgākajām no visiem minētajiem modeļu veidiem. To rāmja konstrukcija, kas bez plastikāta profiliem obligāti paredz arī piecas gaisa kameras un tērauda armatūru, nodrošina PVC ārdurvīm augstu izturīgumu pret mehānisku iedarbību un vislabāko skaņas un siltuma izolāciju. Šādu durvju struktūra ir paredzēta, lai uz tām uzstādītu drošas papildus slēdzenes un pastiprinātas eņģes.

  Ikviens, kurš kaut reizi ir mēģinājis izvēlēties kvalitatīvas plastikāta durvis, ir pārliecinājies, ka to daudzveidība ir iespaidīga. Tāpēc šajā rakstā minētās vispārējās un atsevišķās katra konkrētā PVC durvju tipa īpatnības palīdzēs jums viegli izvēlēties optimālo variantu konkrētam gadījumam. 

 • Lodžijas iekšējā apdare
  2015-05-25 10:54:00

  Pastāv neskaitāms daudzums ideju, kā pārveidot lodžiju par mājīgu nostūrīti, un tikai Jūsu fantāzija nosaka, kā nākotnē izskatīsies šī telpa. Lodžijas iekšējā apdare vistiešākajā veidā atkarīga no tā, kāda funkcionālā nozīme tai tiks piešķirta. Piekritīsiet, ka, iekārtojot tur darbnīcu, nebūs jēgas izmantot dārgus materiālus. Savukārt, nav nozīmes taupīt, ja jums pieejami brīvi līdzekļi un vēlaties lodžijā izveidot neatkārtojamu interjeru.

  Kādus materiālus piedāvā būvniecības tirgus

  •             Krāsojums un tapetes

  Nav dārgs apdares materiāls, derēs ideāli izlīdzinātām sienām. Piestāv jebkuram interjeram, bet nepieciešams nodrošināt zināmu temperatūras un  mitruma režīmu.

  •             Dekoratīvais apmetums

  Dabisks, elpojošs materiāls, samērā lēts. Perspektīvs jebkura stila radīšanai.

  •             Ģipškartons

  Ekonomisks materiāls, kam nepieciešama turpmākā špaktelēšana un dekoratīvā apdare – krāsošana vai aplīmēšana ar tapetēm. Ideāli piemērots, ja vēlaties bieži mainīt interjeru. “Strādā” tikai pie plus grādu temperatūras.

  •             Plastikāta vagondēļi

  Vislētākais materiāls,  noturīgs gan karstumā, gan aukstumā. Neizbalo saulē, grūti saskrāpējams, piemīt lieliskas skaņas izolācijas īpašības. Piemērots miniatūrām lodžijām un balkoniem. Pieejams plašs krāsu spektrs, var imitēt jebkuru citu apdares materiālu. Trausls, viegli sabojājams.

  •             MDF paneļi

  Materiāls nav dārgs, baidās no mitruma, un tam nepieciešama lodžijas siltināšana un izolēšana. Neapkurināmās telpās jāpārklāj ar laku. Viegli uzmontēt pat uz negludām sienām.

  •             Saidings

  Materiāls nav dārgs, atšķiras ar plašu krāsu paleti. Tam raksturīgs vieglums, ilgmūžība, noturība pret aukstumu un uguni.

  •             Koka vagondēļi

  Materiāls ir dārgāks, piemērots dabiska koka cienītājiem, ekoloģisks un skaists. Piemīt īpašība uzsūkt mitrumu, nav drošs pret aizdegšanos. Nepieciešams piesūcināt ar antiseptiskiem līdzekļiem.

  •             Keramiskās flīzes

  Nepretenciozs materiāls, iespējams izveidot arī dekoratīvus panno. Ideāls variants oranžēriju vai ziemas dārzu apdarei.Augstā flīžu cena pilnībā atmaksājas ar ilgo kalpošanas laiku.

  •             Dabisks akmens

  Izturīgs materiāls skaistu interjeru radīšanai. Nav nepieciešama apkope, nevainojami kalpo jebkuros apstākļos. Sniedz vēsumu karstā dienā. Dārgs apdares veids.

  •             Korķis

  Dārgs, dabisks apdares materiāls, noturīgs pret paaugstinātu mitrumu, temperas svārstībām un pelējuma sēnītes veidošanos. Neizbalo, viegli montējams.

  Vēlēšanās apdarināt lodžiju atbilstoši savai gaumei nerodas bez iemesla. Tas nozīmē, ka šī mājokļa teritorijas ideālā “bilde” jau gatava kļūt par realitāti. Atliek vienīgi izstrādāt detaļas: noteikt piešķiramā budžeta robežas, izvēlēties apdares materiālu un sameklēt labu izpildītāju.

 • Sagaida pēc logiem
  2015-01-29 13:31:00

  Mūsu raksta virsraksts “sagaida pēc logiem” nav drukas kļūda, bet gan vēlēšanās pievērst uzmanību pastāvošās vienveidības problēmai. Un tieši tagad esam gatavi piespēlēt arhitektiem un fasāžu dizaineriem pāris brīnišķīgas idejas.

  Jebkurā apdzīvotā vietā, vai tā ir lielpilsēta vai tikai maza provinces pilsētiņa, ir tādas ēkas, kuru ārējam izskatam vajadzētu “krist acīs” garāmgājējiem, uzlabot viņu garastāvokli un radīt vēlēšanos ieiet. Panākt to iespējams ar logu profilu, kas laminēts varavīksnes krāsās, kādu jau sen un ar panākumiem pielieto daudzās valstīs, bet nezin kāpēc pie mums nav novērtēts.

  Spilgti logi bērnudārzam

  Bērnudārzos un silītēs bērni pavada savu laika lielāko daļu, pie tam katrs otrais labprātāk to nemaz nedarītu. Var nemitīgi vainot pedagogus un mainīt izglītības programmas ar mērķi padarīt pirmskolas iestādes pievilcīgākas, tomēr šādus centienus var novērtēt tikai pieaugušie. Bērniem vajadzīgs pavisam kas cits! Viņi dzīvo ar emocijām un viņu panākumu atslēga slēpjas tajā noskaņojumā, ar kādu viņi ķeras pie lietas.

  Šodienas bērnudārzu fasāžu pelēcīgā vienveidība normālam cilvēkam spēj izsaukt vienīgi skumjas. Ir vērts pievienot tām spilgtu krāsainību, un labs garastāvoklis būs nodrošināts ne tikai mazajiem, bet arī viņu vecākiem, vēl ilgi pirms viņi ieies iekšā. Un nav nemaz obligāti pilnībā jāpārveido fasādes sienu apdare, pietiekami vienkārši nomainīt logus pret jauniem, krāsainiem.

  Logu profils kā marketinga instruments

  Pūloties pārvarēt konkurenci un tapt pamanāmākiem potenciālo klientu acīs, uzņēmumu īpašnieki iziet uz daudz ko. Viņi pasūta milzīgus plakātus, tērē simtiem tūkstošu par reklāmas rullīšiem un nesaprot, ka izcelties var uzreiz un uz daudziem gadiem, it sevišķi ja jūsu kompānijai pieder ēka vai tās daļa.

  Tikai nedaudz fantāzijas lidojuma un Latvijas galvaspilsētā radīsies vēl viens apskates objekts, un nevis UNESCO paspārnē, bet gan jūsu pašu aizbildnībā. Un lai paskaidrotu tā atrašanās vietu, nebūs jānosauc adrese, pietiekami būs pateikt, ka jūsu birojs (kompānija, noliktava u.tml.) atrodas ēkā ar daudzkrāsainiem logiem. Rīgā tas skanētu tā pat kā “Eifeļa tornis”, jo diez vai kādam ienāks prātā vaicāt, kur gan tāds atrodas.

 • Pretinsektu siets STOP CAT
  2015-01-26 12:31:00

  Pretinsektu siets STOP CAT (stop-kaķis) speciāli izveidots, ar asiem nagiem, zobiem un knābjiem apveltītu, radībiņu īpašniekiem.

  Ja jūsu mājās dzīvo tāds mīlulis, taddroši vien esat saskāries ar problēmu, ka pretinsektu sieti ļoti ātri nolietojas. Iemeslu tam ir daudz:

  • putniņš, kas nolēmis pastaigāties pa loga ārējo palodzi, kamēr uz iekšpalodzes mierīgi snauž pūkains radījums;
  • šalcošas lapas, kas tik ļoti atgādina tauriņu bariņu;
  • kukainīši, kas apsēdušies uz sieta, cerībā atrast izeju;
  • dabiska ziņkārība, kas dažkārt laupa piesardzību.

  Arī dzīvnieciskos instinktus neviens nav atcēlis. Un par prieku būt apmīļotam, aplaizītam un apmurrātam nākas maksāt ar apgrauztām čībiņām, saplūkātām tapetēm, saplēstiem pretinsektu sietiem. Bet ja čībiņas var noslēpt skapī, un sienu nokrāsot, tad atteikties no svaiga gaisa, turot logus aizvērtus, diez vai ir saprātīgi. Bet pretinsektu sietu ražotāji ir atraduši risinājumu.

  Siets STOP CAT ir izgatavots no alumīnija pavedieniem, kas 2-3 reizes resnāki par parasto pretinsektu sietu pavedieniem, un kas savā starpā sametināti krustošanās vietās. Pateicoties tam, tiek panākta lielāka sieta izturība. Bet tas vēl nav viss. Sevišķi izturīgs stiprinājums droši notur sietu rāmī, bet mīluli mājās, atbrīvojot saimnieku no piespiedu nepieciešamības pārskaitīt kaķu dzīvībiņas.

  Iegādājoties sietu STOP CAT,jūs ne tikai aizsargājat savu māju no mušām, odiem un citiem “mošķiem”, bet arī pasargājat savu mīluli no izkrišanas pa logu, bet sevi no skābekļa bada, kas kļūst arvien izplatītāka parādība lielpilsētas apstākļos.

 • Par ko koeficientiem būtu jāizstāsta?
  2015-01-19 17:09:00

  Fizikas jautājumos kompetents cilvēks, raugoties uz dotajiem koeficientiem, varēs izdarīt visumā noteiktus secinājumus, ko nevarētu sacīt par visiem pārējiem, kas pazemīgi noskatās uz „bezjēdzīgajiem” zīmju virknējumiem. Vēl grūtāk būs noteikt, piemēram, par cik efektīvāk būtu uzstādīt divkameru stikla paketi (no 3 stikliem) salīdzinājumā ar vienkameru stikla paketi (no 2 stikliem). Par ko koeficientiem būtu jāizstāsta, kad runa iet par logiem?

  • Siltumvadāmības koeficients. Tā vērtība atspoguļo materiāla spēju vadīt siltuma enerģiju. Jo augstāka koeficienta vērtība, jo sliktāk (nevis otrādi, kā uzskata daudzi). Tas nozīmē, ka vasarā šāds stikls ātri uzsils, bet ziemā tik pat ātri atdzisīs, radot diskomfortu.
  • Skaņas izolācijas koeficients. Atspoguļo loga spēju pazemināt trokšņu līmeni. Jo augstāka koeficienta vērtība, jo labāk.

  Stikla pakešu siltuma vadāmības un skaņas izolācijas salīdzinājuma tabula

  (par bāzi pieņemta vienkameru stikla pakete no 2 4 mm bieziem stikliem un attālumu starp stikliem 16 mm.)

  Stikla paketes formula

  Biezums, mm

  Par cik „siltāk”

  Par cik „klusāk”

  Siltuma apmaiņas pretestība, m2*K/W

  Skaņas izolācija, dB

  4 - 16 - 4

  24

     

  0,361

  30

  4 - 16 - 4LE 

  24

  45% 

   

  0,524 

  31

  4LE - 12 - 4 - 12 - 4LE

  36

  101%

  62%

  0,725

  32

  Sīkāk par stikla pakešu uzbūvi un to raksturojumiem lasiet  „Stikla paketes anatomija”.

   

 • Bīdāmo lodžiju priekšrocības
  2014-11-25 11:58:00

  Lodžiju iestiklošana – nepieciešams apstāklis komforta radīšanai mājās. Visa tās struktūra pielāgota, lai aprīkotu papildus platību atpūtai, darbam vai vienkārši apdzīvojamās platības paplašināšanai. Ja aplūkojam iestiklošanas variantus, tad bīdāmo lodžiju priekšrocības ir acīmredzamas. Tās ir ērtas lietošanā un nesamazina derīgo telpu, ja pielieto alumīnija konstrukcijas, kam ir šaurs profils, pie tam vizuāli palielinās loga ailes gabarīti.

  Bīdāmo lodžiju vērtnes uz paslēptiem ritenīšiem līgani slīd pa vadotnēm. Aizsargfunkciju veic vienmērīgi izvietotās birstītes, kas aiztur no āra nākošos putekļus, netīrumus un mitrumu. Šādai konstrukcijai viegli var uzstādīt speciālus pretinsektu sietus. Sietus uzstāda uz iekšējās rāmja daļas, kas ļauj bīdīt sietu gar visu loga platumu un uzstādīt tieši tajā vietā, kur tiks atvērta vērtne.

  Bīdāmās lodžijas komforta cienītājiem

  Bīdāmās vērtnes, tāpat kā viņu analogi – veramās vērtnes, nokomplektētas ar izturīgu furnitūru: rokturiem, aizbīdņiem, slēdzenēm un ritenīšiem, kas sastāda ievērojamu garantijas daļu, lai vērtnes sekmīgi funkcionētu. Pie tam, iestiklojumam var būt dažādi formāti: no taisnstūrveida formas līdz pat arkveida. Kur ir galvenās bīdāmo lodžiju priekšrocības? Aplūkosim:

  • viegluma un izturības tandēms. Konstrukcija spēj pretoties stihijām aiz loga, tai pat laikā nenoslogojot loga aili ar savu svaru;
  • augsta pretošanās spēja korozijas procesiem;
  • noturība pret krasām temperatūras svārstībām;
  • vienkāršība ekspluatācijā un minimālas prasības kopšanā;
  • telpas ekonomija;
  • drošu materiālu pielietojums ražošanas procesā;
  • iespēja eksperimentēt ar dažāda veida stikliem.

  Bīdāmajām lodžijām var lietot gan plastikāta, gan alumīnija profilus. Bet atbalsta virsmai, lai izslēgtu sabojāšanas iespēju, jebkurā gadījumā jābūt no betona vai ķieģeļiem. Vēl viens vērā ņemams pluss ir iespēja dekorēt lodžiju pēc savas gaumes. Jebkura iecere būs veiksmīga, jo bīdāmās sistēmas neierobežo jūsu fantāzijas lidojumu.