Raksti


 • Logu blīvgumiju nomaiņa
  2018-01-11 00:00:00

  Jauni plastikāta logi – tas šodien ir labākais variants, ko vien cilvēks ir izdomājis. Bet naivi būtu uzskatīt, ka to uzstādīšana – ir pēdējā manipulācija, pēc kuras jūs uz daudziem gadiem varēsiet  aizmirst par to. Katrai konstrukcijai nepieciešama regulāra profilaktiskā apskate, kuras mērķim jābūt ne tikai bojājumu konstatēšanai, bet arī brīdinājuma saskatīšanai par iespējamo bojājumu rašanās iespēju tuvākajā laikā.

  Būs daudz vienkāršāk atrisināt problēmu tās sākuma stadijā, nekā pēc tam remontēt visu izstrādājumu. Būtu jāzin, uz ko vērst savu uzmanību vispirmām kārtām.  Piemēram, plastikāts un stikls jums kalpos labi daudzus gadus, bet furnitūra laiku pa laikam tomēr iziet no ierindas. Tomēr visvārīgākā detaļa loga profilāir blīvgumijas, tādēļ to stāvoklim jāseko vispirmām kārtām.

   

   

 • Balkona durvju rokturis
  2018-01-11 00:00:00

  Balkona durvju fiksators komplektā ar ārējo rokturīti ir paredzēts durvju aizvēršanai no ārpuses.

  Ja balkona durvis aprīkotas ar loga rokturi, tad aizvērt durvis iespējams tikai no telpas iekšpuses. Lai būtu iespējams pievērt durvis arī no ārpuses, uz rāmja iekšējās garākās malas tiek uzstādīts speciāls sprūds-fiksators, bet ārpusē uz durvju vērtnes – dekoratīvs rokturītis.

  Tādu komlektu dēvē dažādi: "balkona rokturis”, "balkona sprūds jeb fiksators” vai "pīpētāju rokturis”. Šajā gadījumā durvis tiek aizvērtas ne pārāk blīvi, taču pietiekami, lai pasargātos no vēja brāzmām vai caurvēja.

 • Lodžiju iestiklošana
  2018-01-11 00:00:00

  Vai mājās ir vēl mājīgāks stūrītis par labiekārtotu lodžiju? No tās parasti paveras skats uz smaragdkrāsas zaļumiem un debesu zilgmi, bet naktīs tajā ielaužas snaudošās pilsētas ugunis. Padarīt šo vietukomfortablāku visa gada garumā palīdzēs lodžijas iestiklošana.

  Ko piedāvā logu industrija

  Nav noslēpums, ka ariestiklotiem rāmjiem aizsegtai lodžijai piemīt rinda priekšrocību. Šajā sarakstā ir aizsardzība pret putekļiem un gružiem, kā arī pret iespēju saņemt “dāvaniņu” no augšējā stāva izmesta izsmēķa veidā. Kā priekšrocību var minēt arī bērnu drošību un iespēju radīt īstu paradīzes nostūrīti atpūtai.  Nav mazsvarīga arī lodžijas iestiklošanas priekšrocība aizsardzībai pret ziemas vējiem un aukstumu. Pastāv vairākas shēmas šīs zonas nostiprināšanai, bet starp tām ir arī tautā iemīļots “pārītis”:

 • Loga rokturis ar slēdzeni
  2017-12-28 00:00:00

  Kā papildus bērnu drosībai var tikt pielietots - logu rokturis ar podziņu, slēdzeni un atslēgu. Rokturis strādā divos režīmos:

  • logs ir aizvērts,
  • logs ir vedināšanas stāvoklī.

  Abos variantos logu nevar atvērt bez atslēgas.

 • Selektīvais stikls
  2017-12-28 00:00:00

  Selektīvie stikli tiek pielietoti logu ražošanā enerģiju taupošo stikla pakešu izgatavošanā. Pateicoties speciālam parklājumam, tas nodrošina augstu siltumizolācijas pakāpi.

  Mēdz būt divi veidi šādu pārklājumu:

 • Kāpēc noraso plastikāta logi?
  2017-12-28 00:00:00

  Katrs no mums, kam ir uzstādīti plastikāta logi, zina, cik mājīguma un komforta tie ienesuši mūsu mājās. Taču dažkārt patīkamie iespaidi var tikt sabojāti, ja uz loga virsmas telpā parādījies kondensāts. Diemžēl, vairums no mums, neticis skaidrībā par logu svīšanas īstenajiem iemesliem, tūdaļ steidzas vainot visus, kas bija ņēmuši dalību tajā, ka plastikāta logi parādījušies Jūsu mājās. Šajā gadījumā, tiek piemērots visai svarīgs arguments – pirms logu nomaiņas, aizsvīšanas nebija.

  Kondensāta veidošanās divi iemesli – mitrums un temperatūra. Citu iemeslu nav, un nevar būt!

  Lai arī cik energosaudzīga nebūtu stikla pakete, stikla virsma vienmēr ir bijusi un būs visaukstākais punkts istabā. No kurienes rodas mitrums dzīvojamajās telpās, Jums droši vien ir labi  zināms. Piemēram, personīgi Jūs diennakts laikā, izelpojot, izdalāt apmēram vienu litru ūdens. Pieskaitiet tam istabas augus, ēdienu gatavošanu un citus faktorus.

  Tādēļ, lai novērstu plastikāta logu svīšanu, nepieciešams ietekmēt tieši gaisa mitrumu telpā un stikla virsmas temperatūru.

  Lai cīnītos ar paaugstinātu gaisa mitrumu, vienīgais līdzeklis ir telpu vēdināšana.

  Stikla virsmas temperatūras paaugstināšanu  ievērojami var  ietekmēt pareiza konvekcija telpā. Tādēļ pārbaudiet, kas var kavēt konvekciju, piemēram, dekoratīvi ekrāni uz radiatoriem, biezi, blīvi aizkari, daudz istabas augu uz palodzes.

  Atcerieties, ka logu svīšanu ietekmē tikai dzīvojamās telpas mikroklimats.                      

 • Stikla paketes raksturojumi
  2017-12-28 00:00:00

  Stikla pakete – tas nav viss logs, kā daudzi kļūdaini iedomājas, un nav tikai stikls logā. Tās konstrukcija sastāv no diviem, trim vai četriem stikliem, starp kuriem ir atstarpes vai, kā tās sauc speciālisti, kameras. Stikli ir hermētiski savienoti un nostiprināti rāmī vai vērtnē, kas ļauj ievērojami uzlabot siltuma un skaņas izolāciju.

   

   

 • Logu uzstādīšana ziemā
  2017-12-28 00:00:00

  Klīst viedoklis, ka ziemā plastikāta logus uzstādīt nedrīkst. Pie tam tiek nosaukts tūkstotis un viens iemesls, kāpēc?

   

 • Aiļu apdare
  2017-08-04 15:06:00

  Pēc logu uzstādīšanas logu ailes parasti ir apdrupušas, spraugas starp loga rāmi un loga aili aizpildītas ar putām. Ja klients pats nevēlas veikt aiļu remontu, piedāvājam aiļu apdares pakalpojumus.

 • Vēl dažas plastikāta durvju priekšrocības
  2016-12-04 21:32:00

  Kad izvēlaties durvis savai mājai vai birojam, vai pievēršat uzmanību, cik viegla ir to ekspluatācija? Mēs esam pārliecināti, ka jā. Jo durvis – tas ir arī telpas dekora elements, un svarīgi, lai tās būtu viegli kopjamas. Lūk, vēl viens iemesls, kāpēc tik bieži izvēlas PVC durvis. Plastmasa – tas ir materiāls, kuru ir viegli mazgāt, izmantojot speciālus mazgāšanas līdzekļus.

  Īpaši patīkami ir tas, ka šāda materiāla durvis iespējams izvēlēties atbilstoši savai gaumei. Plastikāta durvis viegli pakļaujas visdažādākajām ārējā noformējuma modifikācijām. Jūs varat izvēlēties to plastikāta seguma laminēšanas veidu, kas jums vislabāk patīk un lieliski harmonē ar kopējo interjera stilu.

  Bet vai tikai dekoratīvās īpašības un vieglā kopšana ir ietekmējusi to, ka aizvien vairāk patērētāju izvēlas tieši plastikāta durvju variantu? Protams, nē. Pirmkārt, šādas durvis ir kļuvušas par populāru risinājumu, patiecoties savam universālumam (tās uzstāda mājās, birojos, veikalos un citās telpās) un praktiskumam (labai siltumizolācijai un spējai minimizēt ārējos trokšņus). Piekrītiet, ir tik patīkami, kad durvis efektīvi saglabā siltumu ziemas salā un aukstumu vasaras tveicē. Vai vēlaties pabūt vienatnē un mierīgi atpūsties no ikdienas kņadas? Lūdzu! Aizverot plastikāta durvis, jūsu nokļūsiet klusuma un miera pasaulē.  

 • Kāda ir atšķirība starp balkona durvīm un ārdurvīm
  2016-08-01 12:43:00

  Plastikāta durvis sadzīvē ienākušas mazliet vēlāk par šādas konstrukcijas logiem. Iesākumā šo jaunumu izmantoja tikai kā balkonu durvis. Šobrīd PVC durvis tiek aktīvi izmantotas ieejas un starpistabu durvju ailu noformēšanā.

  Aplūkosim sīkāk plastikāta balkona durvju īpatnības un mājas vai istabu plastikāta ārējo durvju īpatnības. Izmantojot mūsu padomus, jūs varēsiet viegli izvēlēties durvis, kas efektīvi kalpos ne vienu vien gadu.

  Plastikāta durvju vispārējās konstruktīvās īpašības un kvalitāte

  Visiem zināms, ka plastikāta durvis nodrošina:

  • augstu skaņas izolācijas līmeni;
  • optimālā mikroklimata uzturēšanu telpā (ja durvis ir aizvērtas, vasarā ēkā saglabājas vēsums, ziemā – siltums).

  Tieši šo divu iemeslu dēļ šādas durvis ir kļuvušas ļoti populāras (jo tās papildina analoģiskās plastikāta logu iespējas). Kāda konstrukcija nosaka šīs īpašības?

  Galvenā plastikāta durvju sastāvdaļa ir plastikāta profils. To ražo no cieta polivinilhlorīda (saīsināti – PVC): šī viela atšķiras no mums ierastā koksnes materiāla ar augsto mitruma un ugunsizturības līmeni. Rezultātā plastikai ir ilgs kalpošanas laiks, tā nebaidās no temperatūras svārstībām un biežas mitruma iedarbības.

  Plastikāta durvju rāmja konstrukcija ir sekojoša: vertikālie un horizontālie plastmasas profili, dažas gaisa kameras un stingruma ribas. Profilu struktūrā papildus iestrādāta metāla armatūra. 

  Tagad sīkāk par plastikāta durvju pildījumu: tas var būt stikla vai necaurspīdīgs. Parasti izmanto šo abu variantu kombināciju (augšpusē – stikla pildījums, apakšējā daļā – necaurspīdīgs), tomēr pastāv durvis tikai ar stikla pildījumu vai necaurspīdīgu pildījumu.

  Stikla pildījums – tā ir vienkameru vai divkameru stikla pakete. Šo variantu izmanto kā balkona, tā ārējo durvju ražošanā, jo tas nodrošina augstu skaņas un siltuma izolācijas līmeni.

  Necaurspīdīgajam pildījumam izmanto tā dēvētos pildiņus, kas sastāv no trīs kārtām: divām plastikāta vai cinkota tērauda loksnēm, kas pārklātas ar polimēru, starp kurām novietots siltinātājs (putu polistirols).

  Un tagad par ārējo un plastikāta balkona durvju atšķirībām

  Mēs jau pārspriedām vispārējās un individuālās PVC durvju konstrukcijas īpatnības balkona un starpistabu vai ārējām durvīm. Tagad sīkāk par katra plastikāta durvju tipa īpatnībām, kas atkarīgas no to struktūras.

  Balkona plastikāta durvju konstrukcija līdzīga analoģiska materiāla logiem – rezultātā šīs ir visvieglākās PVC durvis. Tās nav paredzētas atsevišķas slēdzenes vai nospiežamo rokturu uzstādīšanai.

  Kas attiecas uz starpistabu plastikāta durvīm, tās atšķiras ar augstu izturību, tāpēc būs pilnībā piemērotas ne tikai dzīvojamām telpām, bet arī birojam. Šādu durvju konstrukcijas izturīgums ir panākts, pateicoties metāla armatūrai rāmī.

  Un nobeigumā par ārējo plastikāta durvju īpatnībām. Tieši šīs durvis tiek uzskatītas par visizturīgākajām no visiem minētajiem modeļu veidiem. To rāmja konstrukcija, kas bez plastikāta profiliem obligāti paredz arī piecas gaisa kameras un tērauda armatūru, nodrošina PVC ārdurvīm augstu izturīgumu pret mehānisku iedarbību un vislabāko skaņas un siltuma izolāciju. Šādu durvju struktūra ir paredzēta, lai uz tām uzstādītu drošas papildus slēdzenes un pastiprinātas eņģes.

  Ikviens, kurš kaut reizi ir mēģinājis izvēlēties kvalitatīvas plastikāta durvis, ir pārliecinājies, ka to daudzveidība ir iespaidīga. Tāpēc šajā rakstā minētās vispārējās un atsevišķās katra konkrētā PVC durvju tipa īpatnības palīdzēs jums viegli izvēlēties optimālo variantu konkrētam gadījumam. 

 • Lodžijas iekšējā apdare
  2015-05-25 10:54:00

  Pastāv neskaitāms daudzums ideju, kā pārveidot lodžiju par mājīgu nostūrīti, un tikai Jūsu fantāzija nosaka, kā nākotnē izskatīsies šī telpa. Lodžijas iekšējā apdare vistiešākajā veidā atkarīga no tā, kāda funkcionālā nozīme tai tiks piešķirta. Piekritīsiet, ka, iekārtojot tur darbnīcu, nebūs jēgas izmantot dārgus materiālus. Savukārt, nav nozīmes taupīt, ja jums pieejami brīvi līdzekļi un vēlaties lodžijā izveidot neatkārtojamu interjeru.

  Kādus materiālus piedāvā būvniecības tirgus

  •             Krāsojums un tapetes

  Nav dārgs apdares materiāls, derēs ideāli izlīdzinātām sienām. Piestāv jebkuram interjeram, bet nepieciešams nodrošināt zināmu temperatūras un  mitruma režīmu.

  •             Dekoratīvais apmetums

  Dabisks, elpojošs materiāls, samērā lēts. Perspektīvs jebkura stila radīšanai.

  •             Ģipškartons

  Ekonomisks materiāls, kam nepieciešama turpmākā špaktelēšana un dekoratīvā apdare – krāsošana vai aplīmēšana ar tapetēm. Ideāli piemērots, ja vēlaties bieži mainīt interjeru. “Strādā” tikai pie plus grādu temperatūras.

  •             Plastikāta vagondēļi

  Vislētākais materiāls,  noturīgs gan karstumā, gan aukstumā. Neizbalo saulē, grūti saskrāpējams, piemīt lieliskas skaņas izolācijas īpašības. Piemērots miniatūrām lodžijām un balkoniem. Pieejams plašs krāsu spektrs, var imitēt jebkuru citu apdares materiālu. Trausls, viegli sabojājams.

  •             MDF paneļi

  Materiāls nav dārgs, baidās no mitruma, un tam nepieciešama lodžijas siltināšana un izolēšana. Neapkurināmās telpās jāpārklāj ar laku. Viegli uzmontēt pat uz negludām sienām.

  •             Saidings

  Materiāls nav dārgs, atšķiras ar plašu krāsu paleti. Tam raksturīgs vieglums, ilgmūžība, noturība pret aukstumu un uguni.

  •             Koka vagondēļi

  Materiāls ir dārgāks, piemērots dabiska koka cienītājiem, ekoloģisks un skaists. Piemīt īpašība uzsūkt mitrumu, nav drošs pret aizdegšanos. Nepieciešams piesūcināt ar antiseptiskiem līdzekļiem.

  •             Keramiskās flīzes

  Nepretenciozs materiāls, iespējams izveidot arī dekoratīvus panno. Ideāls variants oranžēriju vai ziemas dārzu apdarei.Augstā flīžu cena pilnībā atmaksājas ar ilgo kalpošanas laiku.

  •             Dabisks akmens

  Izturīgs materiāls skaistu interjeru radīšanai. Nav nepieciešama apkope, nevainojami kalpo jebkuros apstākļos. Sniedz vēsumu karstā dienā. Dārgs apdares veids.

  •             Korķis

  Dārgs, dabisks apdares materiāls, noturīgs pret paaugstinātu mitrumu, temperas svārstībām un pelējuma sēnītes veidošanos. Neizbalo, viegli montējams.

  Vēlēšanās apdarināt lodžiju atbilstoši savai gaumei nerodas bez iemesla. Tas nozīmē, ka šī mājokļa teritorijas ideālā “bilde” jau gatava kļūt par realitāti. Atliek vienīgi izstrādāt detaļas: noteikt piešķiramā budžeta robežas, izvēlēties apdares materiālu un sameklēt labu izpildītāju.

 • Mūsdienu jaunums – vieds stikls
  2015-03-26 12:32:00

  Tehnoloģiju pasaule ir bagāta ar izgudrojumiem. Par negaidītu atklājumu, kam ir senas saknes, kļuvis mūsdienu jaunums – vieds stikls. Pirms vairāk nekā pusgadsimta saulesbriļļu cienītājus iepriecināja aksesuāri ar hameleonu stikliem, kas mainīja krāsu saules staru iedarbības rezultātā. Mūsdienās šo efektu sāka izmantot arī “viedu” logu stiklu izgatavošanā.

  Viedā stikla derīgās īpatnības 

  Viedie stikli radās, pateicoties speciālai tehnoloģijai, kas ļāva materiālam mainīt dienas un saules gaismas caurlaišanas spēju. Viss kas tam nepieciešams – tas ir nospiest ieslēgšanas podziņu.

  Pievadot strāvu, loga stikls sāk kļūt dūmakains un aptumšots, puscaurspīdīgs vai matēts. Tas atkarīgs tikai no gaismas viļņiem, uz kādiem tas noregulēts. Šī īpašība nozīmē, ka ja ir vēlēšanās paplašināt telpu, ielaist tajā vairāk gaisa un gaismas, iespējams atteikties no jebkāda veida aizkariem. Tikai kristāldzidrs stikls un vadības pults!

  Lai apveltītu parastu stiklu ar intelektu, tiek pielietotas dažas atšķirīgas tehnoloģijas. To papildus aprīko ar šķidro kristālu kārtiņu vai arī pārklājot litiju, kura joni piedod stiklam nepieciešamās īpašības. Vēl viens  obligāts slānis ir strāvu vadošs pārklājums (smart glass), kas veido elektrisko lauku iedarbībai uz joniem un šķidrajiem kristāliem.

  Ar intelektu apveltīto logu pielietojuma joma

  Ņemot vērā viedā stikla apbrīnojamās īpašības, tā pielietojuma jomai nav robežu. Dzīvojamajās mājās un dzīvokļos, kā arī ražošanas un biroju telpās tas nepaliks  bez darba.

  •        Ja mājas, lodžijas vai balkona logi vērsti uz saulaino pusi, var samazināt saules staru iedarbību, vienkārši samazinot loga caurspīdīgumu.

  •        Starpsienās starp vecāku un bērnu guļamistabām. Tādā veidā bērnu nodarbes vienmēr varēs būt kontrolētas. It īpaši tas attiecas uz zīdaiņiem un mazuļiem. Pēc vēlēšanās starpsienu var padarīt necaurspīdīgu, pietiekami vien atcerēties par tajā iebūvēto intelektu un par vadības pulti.

  •        Mājas ziemas dārzā, lai regulētu gaismas daudzumu, kāds nepieciešams augiem. Tas pasargās augus no izkalšanas un apdegumiem.

  •        Pārāk saulainu biroju logos un starpsienu ierīkošanai, konferenču zālēs, lai radītu vienotu telpu.

  •        Solārijos, sporta klubos, izstāžu zālēs aizsardzībai no pārāk spilgtas gaismas un telpas zonēšanai, veikalu vitrīnās.

  •        Kuģu un lidmašīnu iluminatoru iestiklošanai.

  Viedi logi – tā ir ievērojama ekonomija. Tie samazina tēriņus par kondensatoru darba rezultātā patērēto elektrību, jo gaisa temperatūra telpās ar šādiem logiem vienmēr būs komfortabla. Vienīgais to trūkums – salīdzinoši augstā cena. Bet laiks jau nestāv uz vietas. Un kompāniju skaits, kas ražo šo know-how, arvien palielinās. Bet tas nozīmē, ka ar laiku šī jaunuma cena kļūs pieejamāka.

 • Sagaida pēc logiem
  2015-01-29 13:31:00

  Mūsu raksta virsraksts “sagaida pēc logiem” nav drukas kļūda, bet gan vēlēšanās pievērst uzmanību pastāvošās vienveidības problēmai. Un tieši tagad esam gatavi piespēlēt arhitektiem un fasāžu dizaineriem pāris brīnišķīgas idejas.

  Jebkurā apdzīvotā vietā, vai tā ir lielpilsēta vai tikai maza provinces pilsētiņa, ir tādas ēkas, kuru ārējam izskatam vajadzētu “krist acīs” garāmgājējiem, uzlabot viņu garastāvokli un radīt vēlēšanos ieiet. Panākt to iespējams ar logu profilu, kas laminēts varavīksnes krāsās, kādu jau sen un ar panākumiem pielieto daudzās valstīs, bet nezin kāpēc pie mums nav novērtēts.

  Spilgti logi bērnudārzam

  Bērnudārzos un silītēs bērni pavada savu laika lielāko daļu, pie tam katrs otrais labprātāk to nemaz nedarītu. Var nemitīgi vainot pedagogus un mainīt izglītības programmas ar mērķi padarīt pirmskolas iestādes pievilcīgākas, tomēr šādus centienus var novērtēt tikai pieaugušie. Bērniem vajadzīgs pavisam kas cits! Viņi dzīvo ar emocijām un viņu panākumu atslēga slēpjas tajā noskaņojumā, ar kādu viņi ķeras pie lietas.

  Šodienas bērnudārzu fasāžu pelēcīgā vienveidība normālam cilvēkam spēj izsaukt vienīgi skumjas. Ir vērts pievienot tām spilgtu krāsainību, un labs garastāvoklis būs nodrošināts ne tikai mazajiem, bet arī viņu vecākiem, vēl ilgi pirms viņi ieies iekšā. Un nav nemaz obligāti pilnībā jāpārveido fasādes sienu apdare, pietiekami vienkārši nomainīt logus pret jauniem, krāsainiem.

  Logu profils kā marketinga instruments

  Pūloties pārvarēt konkurenci un tapt pamanāmākiem potenciālo klientu acīs, uzņēmumu īpašnieki iziet uz daudz ko. Viņi pasūta milzīgus plakātus, tērē simtiem tūkstošu par reklāmas rullīšiem un nesaprot, ka izcelties var uzreiz un uz daudziem gadiem, it sevišķi ja jūsu kompānijai pieder ēka vai tās daļa.

  Tikai nedaudz fantāzijas lidojuma un Latvijas galvaspilsētā radīsies vēl viens apskates objekts, un nevis UNESCO paspārnē, bet gan jūsu pašu aizbildnībā. Un lai paskaidrotu tā atrašanās vietu, nebūs jānosauc adrese, pietiekami būs pateikt, ka jūsu birojs (kompānija, noliktava u.tml.) atrodas ēkā ar daudzkrāsainiem logiem. Rīgā tas skanētu tā pat kā “Eifeļa tornis”, jo diez vai kādam ienāks prātā vaicāt, kur gan tāds atrodas.

 • Pretinsektu siets STOP CAT
  2015-01-26 12:31:00

  Pretinsektu siets STOP CAT (stop-kaķis) speciāli izveidots, ar asiem nagiem, zobiem un knābjiem apveltītu, radībiņu īpašniekiem.

  Ja jūsu mājās dzīvo tāds mīlulis, taddroši vien esat saskāries ar problēmu, ka pretinsektu sieti ļoti ātri nolietojas. Iemeslu tam ir daudz:

  • putniņš, kas nolēmis pastaigāties pa loga ārējo palodzi, kamēr uz iekšpalodzes mierīgi snauž pūkains radījums;
  • šalcošas lapas, kas tik ļoti atgādina tauriņu bariņu;
  • kukainīši, kas apsēdušies uz sieta, cerībā atrast izeju;
  • dabiska ziņkārība, kas dažkārt laupa piesardzību.

  Arī dzīvnieciskos instinktus neviens nav atcēlis. Un par prieku būt apmīļotam, aplaizītam un apmurrātam nākas maksāt ar apgrauztām čībiņām, saplūkātām tapetēm, saplēstiem pretinsektu sietiem. Bet ja čībiņas var noslēpt skapī, un sienu nokrāsot, tad atteikties no svaiga gaisa, turot logus aizvērtus, diez vai ir saprātīgi. Bet pretinsektu sietu ražotāji ir atraduši risinājumu.

  Siets STOP CAT ir izgatavots no alumīnija pavedieniem, kas 2-3 reizes resnāki par parasto pretinsektu sietu pavedieniem, un kas savā starpā sametināti krustošanās vietās. Pateicoties tam, tiek panākta lielāka sieta izturība. Bet tas vēl nav viss. Sevišķi izturīgs stiprinājums droši notur sietu rāmī, bet mīluli mājās, atbrīvojot saimnieku no piespiedu nepieciešamības pārskaitīt kaķu dzīvībiņas.

  Iegādājoties sietu STOP CAT,jūs ne tikai aizsargājat savu māju no mušām, odiem un citiem “mošķiem”, bet arī pasargājat savu mīluli no izkrišanas pa logu, bet sevi no skābekļa bada, kas kļūst arvien izplatītāka parādība lielpilsētas apstākļos.