Aereco - vēdināšanas sistēma


anonsDaudzi no mums, atrodoties smacīgā slēgtā telpā, nejūtas sevišķi labi, bet citi, maigi izsakoties, slikti. Rodas vājums, miegainība, izklaidība, iespējams pat samaņas zudums. Tas notiek skābekļa trūkuma dēļ. Ieelpojot skābekli, mēs izelpojam ogļskābo gāzi, tādēļ slēgtā, nevēdināmā telpā skābekļa saturs gaisā ievērojami samazinās, kas noved pie pašsajūtas pasliktināšanās.

Svaigs gaiss – veselības ķīla!

Zinātnieki jau sen ir pierādījuši, ka visus lielpilsētu iedzīvotājus piemeklē hipoksija tādā vai citādā pakāpē, tādēļ viņiem ir īpaši svarīgi sekot tam, lai telpas, kurās viņi atrodas, tiktu labi izvēdinātas.

Eiropieši, kas izceļas ar īpaši rūpīgu attieksmi pret savu veselību, jau apmēram 20 gadus lieto franču kompānijas Aereco ventilācijas iekārtas.

Kādas tad ir ventilācijas sistēmas Aereco īpatnības 

Kompānijas Aereco pieplūdes ventilis – unikāls izstrādājums. Tā darbības princips balstīts uz kaprona diega biezuma izmaiņām atkarībā no apkārtējā gaisa mitruma svārstībām. Gadījumā, ja mitruma līmenis ir zems, ventilis izplešas, samazinot gaisa pieplūdi. Un otrādi, ja telpā ir paaugstināts mitruma līmenis, ventilis saraujas, bet pieplūstošā gaisa apjoms palielinās. Tādēļ Aereco vēdināšanas sistēmas:

  • regulē mitrumu telpā;
  • neļauj attīstīties pelējumam;
  • novērš logu aizsvīšanu;
  • rada cilvēkam labvēlīgu mikroklimatu.

Мēs piedāvājam jums uzstādīt ventilācijas sistēmu Aereco ar ventili EMM.

  • Pirmkārt, tas ir ieguvis lielu popularitāti un plašu izplatību sakarā ar tā vienkāršo uzstādīšanu.
  • Otrkārt, ventilim EMM ir divi svaiga gaisa padeves veidi – ar slīpu un vertikālu plūsmas virzību.
  • Treškārt, tam ir paredzēta režīmu pārslēgšanas funkcija un, aukstā vai stipri vējainā laikā, gaisa pieplūdi ir iespējams samazināt līdz minimumam.

Mūsdienīgās tehnoloģijas ievērojami vienkāršo un atvieglo mūsu dzīvi. Pavisam nesen vēdināšana bez caurvēja, un vēl ar telpas mitruma regulēšanu, likās nereāla, bet tagad tūkstošiem eiropiešu bauda komfortu, pateicoties Aereco ventilācijas sistēmām.