Aizkaru rotājumi


anonsJa logs dzīvoklī pārstājis jūs iepriecināt, bet aizkaros pazīstama liekas katra ielocīte, tad jums pieejami vairāki varianti šīs problēmas atrisināšanai, un visracionālākais – aizkaru rotājumi. 

Gatavie dekori

Tādus papilnam var iegādāties specializētajos salonos. Pie tam formu un materiālu daudzveidība ir tik bagātīga, ka var apmierināt jebkuras vajadzības. Dabiski, ka paši par sevi gatavie dekori nebūs oriģināli, bet ir vērts pielietot tikai nedaudz izdomas, un jūsu logs viegli var pārvērsties paradīzes nostūrī, kuru apdzīvo visdažādākie tauriņi un putniņi un kuru ieskauj puķes un bantes.

Šis variants noderēs tiem, kam nav laika vai dotību autordarbu izveidei.

Pēc pasūtījuma izgatavoti rotājumi

Tos izgatavo meistars pēc jūsu vai savas skices. Šim nolūkam tiek izmantoti audumi un lentes, mākslīgi dārgakmeņi un pērlītes, kā arī dažādi izšuvumu un pinumu veidi, tātad tādi materiāli, kādus viegli apstrādāt. Šādi rotājumi būs unikāli, taču arī cena būs diezgan augsta.

Pašu rokām izgatavoti rotājumi

Vissjaukākais ir tas, ka iespējams izmantot jebkurus pieejamos materiālus, sākot no vecām pogām līdz pat auduma un kažokādu atgriezumiem. Tas nemaksās dārgi, taču izskatīsies oriģināli. Pie tam, atturoties no izgatavotā rotājuma shēmas un tehnoloģijas izplatīšanas,tam būs garantēta arī unikalitāte.

Protams, lai iemiesotu dzīvē iedomāto, nepieciešams, pirmkārt, būt apveltītam ar fantāziju un spēju izdomāt kaut ko interesantu, bet otrkārt, mīlēt hand-made.