ALUPLAST Ideal 7000


anonsMēs jums jau esam stāstījuši par vācu kompāniju Aluplast un tās produkciju, kuru mēs sen un ar panākumiem pārstāvam Latvijas tirgū. Bet šodien vēlamies pastāstīt par jauno profilu sistēmu Aluplast Ideal 7000, kas parādījusies ne pārāk sen, bet jau atradusi savus cienītājus.

Aluplast Ideal 7000 īpatnības

Profilu sistēma, par kuru tagad ir runa, ir attiecināma uz luksusa klasi, un salīdzinājumā ar citām šīs markas sistēmām tai ir ievērojami augstāki siltuma un trokšņu izolācijas rādītāji, kā arī paaugstināta izturība pret mehāniskiem bojājumiem. Vienkāršāk runājot, jūsu mājās, uzstādot konstrukcijas no profilu sistēmas Aluplast Ideal 7000, būs silti, gaiši, klusi un droši.

Visjaunāko tehnoloģiju pielietojums profilu sistēmas ražošanā ir ļāvis piedot tai jaunu, laidenāku formu. Tagad logi jūsu mājās izskatīsies daudz mūsdienīgāk un stilīgāk.

Vispatīkamākā īpatnība slēpjas šī profila daudzpusībā. To iespējams pielietot logu izgatavošanā dzīvokļiem, privātmājām un citiem arhitektūras objektiem. Nav ierobežoti arī logu formas veidi, kādus vien var izveidot ar šīs profilu sistēmas pielietojumu. Pie tam pieļaujama arī vēdināšanas sistēmas un furnitūras uzstādīšana.

Labs logs – tas ir komforts un labāka dzīves kvalitāte

Labs profils, kā laba automašīna, nevar maksāt lēti. Dabiski, ka visas logu konstrukcijas cena, ieskaitot uzlabotās ekspluatācijas īpašības, ievērojami atšķirsies no standarta konstrukcijas cenas. Tomēr, ņemot vērā lielo kalpošanas laiku un ieguvumus, kādus labi logi atnesīs jūsu ģimenei, lietderīgāk būtu ietaupīt uz kaut kā cita rēķina.