Arkveida logi


anonsJā, senāk cilvēki prata būvēt! Arhitekti centās pārsteigt pasauli ar krāšņām fasādēm. Un bieži vien logi ne tikai pildīja savas pamatfunkcias – ienesa gaismu un svaigu gaisu telpās, bet ar savām daudzveidīgajām formām atdzīvināja fasādes, piešķirot tām neatvairāmu burvību. Diemžēl, laika gaitā vecie logi nolietojušies, rāmji iztrupējuši, stikli nosūbējuši. Laiks tos nomainīt ar jauniem.

Arkveida logu tehniskie parametri.

Patīkami, ka PVC logu ražošanas tehnoloģijas mūsdienās ir tā pilnveidojušās, ka spēj piedāvāt arī logus ar liektām daļām, t.i. loga augšējā daļā rāmis izliekts arkveidā. Līdz ar to jūs iegūsiet logu, kas dizaina ziņā nebūs ne par mata tiesu sliktāks par veco šedevru, taču ar saviem tehniskajiem parametriem un funkcionālismu to daudzkārt pārspēs. Jaunie PVC  logi labāk saglabā siltumu mājoklī, ir izturīgāki pret atmosfēras nokrišņiem, labāk aiztur ielas troksni, ir vieglāk kopjam. 

Arkveida logu funkcionalitāte.

Arkveida logiem ir atveramas un atgāžamas vērtnes, kas aprīkotas ar ziemas mikroventilāciju. Arkveida logi tāpat kā taisnstūra formas logi var būt gan neverami, gan verami, vai arī daļa loga neverama, daļa – verama. Tie var būt gan balti, gan laminēti. Arī stikla paketes var izvēlēties no visvienkāršākajām caurspīdīgajām 2 stiklu paketēm, līdz pat tonētām trīs stiklu paketēm. Stikla paketes var izdaiļot ar šprosēm. Īsāk sakot, iespējams iegūt mūsdienīgi funkcionālu logu, bet  pēc dizaina – saskaņā ar jūsu vēlmēm – vai retro, vai arī supermodernu.