Arkveida logs un franču balkons – laika pārbaudi izturējusi klasika


anonsBanalitāte jau sen izgājusi no modes, bet oriģināli risinājumi, kā likums, maksā bargu naudu, it sevišķi, ja tie saistīti ar projektēšanu un būvniecību. Tomēr mēs varam piedāvāt jums vienkāršu, bet ne dārgu paņēmienu, kā padarīt savu māju pievilcīgu – tas ir arkveida logs un franču balkons – laika pārbaudi izturējusi klasika.

Mēs jau jums stāstījām par mūsdienu arkveida logu tehniskajām īpatnībām, tādēļ neatkārtosimies, bet parunāsim par estētiku.  Аrkveida logi bieži asociējas ar viduslaiku perioda būvēm kā neatņemama tā laika sastāvdaļa. Tādi atrodami svētā Pētera katedrālē, Doma baznīcā, Melngalvju namā, daudzos citos ievērības cienīgos namos Vecrīgā un visā pasaulē. Mūsdienu arhitekti jau sen ievērojuši brīnumaino arkveida logu spējupadarīt cildenāku tās ēkas fasādi, kurā tie uzstādīti.

Jūs varat celtniecībai izvēlēties visvienkāršāko un neievērojamāko projektu, kas savā parastajā veidā nemaz nepievērsīs uzmanību, bet pietiek tikai nomainīt taisnstūra logus ar arkveida, kā ēka pārvērtīsies greznā savrupnamā. Bet pievienot stilu un atrisināt balkonu problēmu (ja nav iespējams uzbūvēt vai piebūvēt standarta balkonu) jums palīdzēs franču balkons. Tā konstrukcija nepievienos telpai platību, taču savu tiešo funkciju – nodrošinātpapildus ventilāciju un dabisko apgaismojumu – izpildīs par visiem 100%.

Mūsdienu tehnoloģijas pieļauj ne tikai izpildīt visu vienotā stilā, bet arī piemeklēt dažādus krāsu risinājumus.