Balkona bloka logs


anonsBalkona bloks sastāv no durvīm un, tam pieguļoša, loga, kurš, savukārt, var sastāvēt no vienas, divām vai trim sekcijām, bet pēc konstrukcijas tipa – var būt neverams vai arī ar atveramu vērtni.

Daudzi uzskata, ka logs, kas ir blakus balkona durvīm, var būt neverams. „Durvis taču ir atveramas” – viņi apgalvo – „kādēļ gan tērēt lieku naudu loga vērtnei?”.

Ar tādiem pat panākumiem var pajautāt: „Kam gan vajadzīgas durvis pirmajā stāvā, var taču iziet arī pa logu”. Tas protams ir pārspīlējums, bet būtība ir viena, iziet pa durvīm ir daudz ērtāk, nekā pa logu, bet verama vērtne ir daudz prakstiskāka lietošanā, nekā neverams logs.

 Izdarām pareizo izvēli

Ja logs ir neliels un atrodas virtuvē vai citā mazā telpā, kur bieži izjūtams gaismas un svaiga gaisa trūkums, tad optimālākais variants būtu izvēlēties viendaļīgu (vienas sekcijas) logu ar atveramu vērtni. Tas kalpos par papildus dabiskā apgaismojuma avotu, kā arī atbrīvos no nepieciešamības aukstā laikā virināt balkona durvis, lai izvēdinātu telpu.

Istabas balkona bloka loga nomaiņas gadījumā, jūsu izvēli ierobežo vairs tikai jūsu priekšstati par ērtībām un estētiku.

  • Vēlaties panorāmas skatu – tad jums derēs liels logs ar šauru vērtni vēdināšanai.
  • Nepieciešama pastiprināta vēdināšana – jūsu variants ir trīsdaļīgs (triju sekciju) logs ar trim veramām vērtnēm.
  • Vēlaties ērtības par patīkamu cenu – jums noderēs trīsdaļīgs logs ar divām veramām vērtnēm.

Mēs vienlīdz kvalitatīvi veiksim montāžu, neatkarīgi no jūsu izvēlētā varianta.