Balkonu iestiklošana


anonsKas ir balkons?

Vecu slēpju, skapīšu un citu krāmu, kurus izmest roka neceļas, noliktava, kas pakļauta visiem vējiem, piemirkusi no lietus, aizaugusi ar mūžsenu putekļu slāni. Bet to var izmantot daudz lietderīgāk. Šim nolūkam pietiekoši būtu balkonu iestiklot un iekārtot. Tas aizsargās balkonu no putekļiem, lietus, no augšas lidojošiem gružiem. 

Bet…

Balkons – tā ir atklāta, arpus mājas sienas izvirzīta platforma, kas nostiprinata ar sijām. Atšķirībā no lodžijām, balkoniem nav nesošu sānu sienu un griestu, bet par nožogojumu kalpo ne visai augstas margas. Tas nozīmē tikai vienu – iestiklot balkonu tādā izskatā, kāds tas ir patlaban, nav iespējams. Tādēļ pirms balkona iestiklošanas nepieciešams uzbūvēt izturīgu karkasu (bet ja tas ir pēdējais stāvs, tad arī jumtu), un izveidojušās ailas tiks aizpildītas ar iestiklotām alumīnija konstrukcijām.

Logi paši nevar turēties gaisā!

Noturīgs skelets – tas ir pamats labam iestiklojumam. Pie tam tas ļauj saglabāt gatavās konstrukcijas vienotību un estētisko izskatu, jo logu rāmju un norobežojošo paneļu materiāli ir identiski.