Bīdāmo lodžiju priekšrocības


anonsLodžiju iestiklošana – nepieciešams apstāklis komforta radīšanai mājās. Visa tās struktūra pielāgota, lai aprīkotu papildus platību atpūtai, darbam vai vienkārši apdzīvojamās platības paplašināšanai. Ja aplūkojam iestiklošanas variantus, tad bīdāmo lodžiju priekšrocības ir acīmredzamas. Tās ir ērtas lietošanā un nesamazina derīgo telpu, ja pielieto alumīnija konstrukcijas, kam ir šaurs profils, pie tam vizuāli palielinās loga ailes gabarīti.

Bīdāmo lodžiju vērtnes uz paslēptiem ritenīšiem līgani slīd pa vadotnēm. Aizsargfunkciju veic vienmērīgi izvietotās birstītes, kas aiztur no āra nākošos putekļus, netīrumus un mitrumu. Šādai konstrukcijai viegli var uzstādīt speciālus pretinsektu sietus. Sietus uzstāda uz iekšējās rāmja daļas, kas ļauj bīdīt sietu gar visu loga platumu un uzstādīt tieši tajā vietā, kur tiks atvērta vērtne.

Bīdāmās lodžijas komforta cienītājiem

Bīdāmās vērtnes, tāpat kā viņu analogi – veramās vērtnes, nokomplektētas ar izturīgu furnitūru: rokturiem, aizbīdņiem, slēdzenēm un ritenīšiem, kas sastāda ievērojamu garantijas daļu, lai vērtnes sekmīgi funkcionētu. Pie tam, iestiklojumam var būt dažādi formāti: no taisnstūrveida formas līdz pat arkveida. Kur ir galvenās bīdāmo lodžiju priekšrocības? Aplūkosim:

  • viegluma un izturības tandēms. Konstrukcija spēj pretoties stihijām aiz loga, tai pat laikā nenoslogojot loga aili ar savu svaru;
  • augsta pretošanās spēja korozijas procesiem;
  • noturība pret krasām temperatūras svārstībām;
  • vienkāršība ekspluatācijā un minimālas prasības kopšanā;
  • telpas ekonomija;
  • drošu materiālu pielietojums ražošanas procesā;
  • iespēja eksperimentēt ar dažāda veida stikliem.

Bīdāmajām lodžijām var lietot gan plastikāta, gan alumīnija profilus. Bet atbalsta virsmai, lai izslēgtu sabojāšanas iespēju, jebkurā gadījumā jābūt no betona vai ķieģeļiem. Vēl viens vērā ņemams pluss ir iespēja dekorēt lodžiju pēc savas gaumes. Jebkura iecere būs veiksmīga, jo bīdāmās sistēmas neierobežo jūsu fantāzijas lidojumu.