Cik atveramas vērtnes logam pasūtīt?


anonsEkonomija – tā ir patīkama un laba lieta. Bet mēdz būt arī tā, ka samaksājot vienu reizi un ietaupot nelielu summu, mēs ciešam no tā, ka nevaram gūt pilnīgu komfortu un ērtības.

Plastikāta loga uzstādīšanas cenu ietekmē daudz faktoru, tai skaitā arī atveramo vērtņu skaits. Protams, ka neverams logs un balkona bloks ar neveramu vitrīnu ir lētāks. Bet vai ilgs būs prieks no tādas ekonomijas, un vai būs tā efektīva vai arī atnesīs tikai nepatikšanas? Pirms ietaupīt uz vērtnēm, padomāsim.

Vai viegli nomazgāt neveramu logu?

No dzīvokļa puses – bez problēmām. Bet logu vajadzētu mazgāt no abam pusēm, bet izdarīt to no ielas puses būs vienkārši neiespējami. Varianti ir tikai pirmo stāvu iedzīvotajiem, kuri gatavi iekarot augstumus ar trepju palīdzību, kuras, pie tam, nāksies vēl arī nopirkt.

Kā izvēdināt telpu ar neveramu logu?

Aytbilde viennozīmīga – nekā. Ja esat gatavi uz daudziem gadiem atņemt sev svaigu gaisu dēļ dažiem procentiem no logu cenas, uz priekšu.

Vai logu atvēršanu un aizvēršanu daudzums ietekmē loga kalpošanas laiku?

Kā likums, firmām, kas nodarbojas ar plastikāta logu uzstādīšanu jau ilgstošu laika periodu, ir dārga to reputācija, un tās nekad nepielietos nekvalitatīvu furnitūru. Un kā rāda pētījumi, logu īpašnieki 8 reizes no 10 atgāž vērtnes, nevis atver tās. Bet vērtņu atgāšana prakstiski nesamazina loga kalpošanas laiku.

Citādi ir ar balkona bloku. Par laimi, mēs nešaubāmies par durvju nepieciešamību. Un domājam, ka tieši durvis atrisinās vēdināšanas funkciju. Ar šādu lēmumu mēs ievērojami saīsinam balkona bloka kalpošanas ilgumu. Lieta tāda, ka durvis ir samērā smagas. Tādēļ bieža to atvēršana, patiesi samazina durvju furnitūras ekspluatācijas ilgumu. Lai to novērstu, nepieciešams balkona bloku uzstādīt ar atveramu logu.

Ja Jūs vēlaties, lai loga kalpošanas laiks būtu ilgstošs, izvēlieties parbaudītu ražotāju, bet, lai logi būtu tīri un gaiss istabā svaigs, aizmirstiet par viltus taupību.