Franču balkons


anonsJa jums ir istaba, bet nav balkona, tad tas nepavisam nenozīmē, ka jāierobežo sevi ar standarta logiem. Atsvaidzināt telpu, padarīt to stilīgāku un modernāku palīdzēs franču balkons, kas nav nekas cits kā tradicionālā analoga vienkāršots variants. Šeit gan nav paredzēts izvirzīts laukumiņš. Vietas pietiks tikai, lai paspertu mazu solīti ārpus istabas un ieelpotu svaigu gaisu. Bet iespēja iestiklot balkonu no grīdas līdz griestiem ar PVC konstrukcijām un papildināt to ar kaltām margām – tas ir tieši tas, kas ies pie sirds lielākiem estētiem.

Standarta balkona aprīkošanai nepieciešami lielāki finansiali ieguldījumi un vairāk darba, jo tā sastāv no vairākiem etapiem: laukumiņa paplašināšana, siltināšana un apdare, iestiklošana un citi Izpildītie darbi. Ja mēs runājam par franču balkonu, tad noteikti finansiāli līdzekļi jāiegulda tikai tā iestiklošanā, ko paveic ar armētu PVC profilu un stikla pakešu palīdzību. Visa konstrukcija droši tiek stiprināta pie sienām un balkona plātnes, kam nav nepieciešami papildus līdzekļi.

Franču balkona galvenās priekšrocības:

  • telpas ekonomija: stiklotā konstrukcija ir maksimāli lakoniska;
  • minimāls budžets: neliels daudzums pielietojamo materiālu un darba;
  • montāžas operativitāte: franču loga ierīkošanai nepieciešams tikai attīrīt balkona plātni un uzstādīt konstrukciju;
  • siltuma un skaņas izolācija, kas tiek panākts ar kvalitatīvu profilu un stikla pakešu pielietojumu;
  • patīkams un izsmalcināts ārējais izskats.

Rekomendācijas ierīkošanai

Tā kā lielais logs kalpos par vienīgo šķērsli pret ārējo faktoru iedarbību, tad ieteicams izmantot 5-kameru profilu un divkameru stikla paketi. Ja vēlaties saglabāt intimitāti un vienlaicīgi baudīt skatu pa logu, neslēpjoties aiz bieziem aizkariem, tad kā alternatīvu var izmantot tonētu vai arī spoguļstiklu. Uz ko gan nevajadzētu taupīt, tad tā ir furnitūra. Pārliecinieties, ka jūsu logiem būs uzstādīta labā firmā ražota un kvalitātes standartiem atbilstoša furnitūra.

Franču logu grūti nosaukt par daudzfunkcionālu. Taču konservu burkām un veciem velosipēdiem vieta varētu atrasties arī pieliekamajā kambarī, pagrabā vai uz iestiklota balkona. Šeit mēs runājam par  stilīgu dizainu, par nevainojamu interjera un eksterjera tandēmu. Šādi var palutināt  sevi ar pievilcīgu skatu un padarīt savu māju par vismājīgāko vietu pasaulē.