Кā izvēlēties rullo žalūzijas?


anonsGrūti pat iedomāties kaut ko vēl prakstiskāku un ērtāku mājokļa izdaiļošanai, kā rullo žalūzijas. Milzums visdažādāko krāsu un faktūru paver ļoti daudz iespēju telpas dizaina veidošanā, bet, vienlaicīgi, tas padara izvēli arī mokoši sarežģītu. Ne par velti saka, ka izvēlēties ir viegli, ja nav no kā izvēlēties.

Rullo žalūzijas istabām.

Šeit vislabāk vadīties pēc vispārējiem dizaina principiem. Žalūzijas – tas ir akcents, un tām ir jāizceļas, bet vienlaikus arī nav jādisonē ar kopējo istabas kompozīciju, bet gan japasvītro, jāatspoguļo tās individualitāti.

  • Bērnu istabā izvairāmies no agresīvām, izaicinošām krāsām. Šeit var pasūtīt žalūzijas, kas ataino iemīļotos multfilmu varoņus, taurenīšus, mašīnītes un tamlīdzīgus bērnības jaukumus.
  • Guļamistabai izvēlēsimies mierīgus toņus, ziedu attēlus, austrumu rakstu elementus. Tiem jānoskaņo mūs mieram un nav jāizsauc trauksmes sajūtas. Audumam jābūt pietiekami blīvam, lai aizturētu saules starus.
  • Zāle vai viesistaba – tā ir vieta, kur var atļauties visu, ko vēlas sirds. Tās var būt  spilgtas, izaicinošas krāsas, kas kontrastē ar kopējiem interjera toņiem, vai arī tieši otrādi – harmonē ar tiem.
  • Virtuve – vieta, kur sapulcējas visa ģimene, vieta kur uz kafijas tasi tiek uzaicināti tuvākie draugi. Protams, atmosfērai šeit jābūt ļoti mājīgai. Bet, dzenoties pēc skaistuma, nevajadzētu aizmirst par praktiskumu, virtuve – tā taču ir arī vieta, kur gatavo ēdienu. Tādēļ ieteicams izvēlēties viegli kopjamus audumus.

Izvēlamies auduma faktūru

 Tas ir diezgan vienkārši. Nekļūdīgs variants – audums, kas pēc savas faktūras ir tuvs istabas interjera elementiem. Tas var sasaukties ar spilveniem, pārklājiem vai mēbeļu audumu. Ja jūs nepievelk vienveidība, tad pasūtiet gludu virsmu.

Pasūtot rullo žalūzijas pie mums, jūs variet būt pārliecināti ne tikai par izgatavošanas kvalitāti, bet arī par to, ka pieredzējuši speciālisti sniegs efektīvas rekomendācijas, kas palīdzēs jums veikt izvēli, un atbildēs uz jūs interesējosiem jautājumiem.