Krāsainie logu rāmji– ir brīnišķīga iespēja atjaunot dizainu


anonsKad logi vairs neizceļ  interjera  īpašības, tas nozīme - vajadzīgs kaut, kas jauns! Ko piedavā mūsdienās  logu ražotnē?  

Tātad svarīgākais elements telpu dekorā ir krāsas. Daudzkrāsaini logu rāmji – tā ir ne tikai brīnišķīga iespēja atjaunot savu stilu,bet arī tie padara mājokli par neatkārtojamu, individuālu un noskaņo uz dažādām emocijām. Māja ar tādiem logiem, ārēji var palikt tradicionāli baltā krāsā,bet daudzkrāsaini  rāmji var būt tikai iekšpusē.

Tas ir interesanti.

Skaidrs ir tas, kad krāsainie logu rāmji  ir pretrunā  ar tradicionālajiem baltajiem logu rāmjiem.Tas protams netraucē viņiem būt ar vien vairāk populāriem. Sarkanie, zilie,dzeltenie toņi ar vien vairāk iekļūst mūsu mājokļos, atdzīvo viņus un iemīlē sevī katru skaistuma pazinēju.Ieraugot spilgtās krāsas ,vai eleganti melnās krāsas logu- palikt vienaldzīgs nevar neviens.Krāsains logu rāmis  ir arī praktisks un izturīgs. Rāmju profils ir noslēgts ar laminātu, viņš ir izturīgs pret mitrumu un saules stariem, kas palielina viņa ekspluatācijas termiņu. Krāsainie rāmji neprasa apkopi un saglabā krāsu visu savu “mūžu”.

Kā izvēlēties savu mīļo logu?

Parasti logu profila krāsas ir standarta. Bet dažādas kompānijas var piedāvāt oriģinālus risinājumus. Ņemot vērā istabas mērķi, krāsu gamma var  būt piemēram  tāda:

-        Viesistabā un hallē var piedāvāt gaiši zilus un zaļus toņus. Šīs krāsas noskaņos uz atpūtu un nomierina.

-        Virtuvē un ēdamistabā derētu aktīva sarkanā krāsa. Viņa stimulē psihiku, kas noskaņo uz sakariem un uzlabo apetīti kā pieaugušiem, tā arī bērniem.

-        Guļamistabā labāk būtu tumšie rāmji ,jo  tumšas koksnes krāsas, šokolādes  un citi toņi atkarīgi no interjera palīdz atbrīvoties no  ikdienas darbā uzkrātā noguruma.

-        Bērnu istaba – tā pieprasa dzīves prieka, aktīvo darbību ,tur derēs- dzeltenā un oranžā krāsā.

-        Ideāls variants jebkurai  istabai - ir laminēti logu rāmji dabīgās koksnes krāsā.

 Logi ar daudzkrāsainiem rāmjiem iekšpusē un baltajiem ārpusē – tā ir iespēja radīt unikālu pasauli savā mājokļī, neizmantojot kopējo ārējo mājas dizainu.