Laminēti plastikāta logi


anonsAr oriģinālu dizaineru risinājumu parādīšanos un modē nākušo kreatīvu, no balta profila izgatavotie standarta plastikāta logi arvien sliktāk iekļaujas mūsdienu dizainā. Protams, ka no balta profila izgatavotie plastikāta logi ir viens no lētākajiem un praktiskākajiem variantiem, bet var taču iedomāties, kā izskatītos balts profils uz oriģinālā arhitektūras stilā būvētas piepilsētas savrupmājas fasādes. Arī pilsētas dzīvokļa iekšējais dizains ne vienmēr būs atbilstošs baltajai logu krāsai. Bet krāsa, kā nekas cits, vispirms uzmanību pievērš sev.

Kā panākt, lai logs logs ir dizaina sastāvdaļa, nevis pretstats?

Lai Jūsu logu padarītu neatkārtojami izteiksmīgu, un harmoniski iekļautu to savā interjerā, var pielietot PVC profila lamināciju. Ar tās palīdzību, viegli iemiesot dzīvē visdažādākos dizaina risinājumus, jo iespējams panākt dažādu krāsu un faktūru gammu, tai skaitā arī koksnes struktūru un nokrāsas.

Nevar neiepriecināt iespēja dekorēt logu gan no ārpuses, gan iekšpuses. Logu saskaņošana gan ar interjeru, gan fasādi vairs neradīs nekādu problēmu.

Bet tas vēl nav viss…

Jo laminācijas procesam var pakļaut ne tikai plastikata loga profilu, bet arī palodzi. Krāsu saskaņas varianti, izvēloties dizaina risinājumu, praktiski ir neierobežoti.

Ne tikai skaisti, bet arī praktiski.

Plastikāta logu profilu laminācija tiek veikta ar augsti tehnoloģisku iekārtu palīdzību, pielietojot speciālu līmi un īpaši izturīgas dekoratīvas plēves. Tas ļauj ievērojami palielināt plastikāta loga kalpošanas laiku, jo plastikāta profils pēc laminācijas procesa iegūst augstu noturību pret temperatūras svārstībām un izturību pret mehāniskiem bojājumiem.

Izvēlēties furnitūru - viegli.

Dabiski, ka krāsainā profila logam nepieciešami rokturi, eņģu uzlikas un cita furnitūra atbilstošā krāsā, bet šo elementu krāsu toņu gammas dažādība ir tik liela, ka izvēlēties atbilstošo variantu nebūs grūti.

Un nav arī dārgi…

Plastikāta loga profila laminācija tik pat kā neietekmē gatavā izstrādājuma gala summu.