Lodžiju iestiklošana - gandrīz nepieciešamība


anonsPēdējā laikā lodžiju iestiklošana ieguvusi lielu populāritāti lielpilsētu un to piepilsētu iedzīvotāju vidū. Un lieta nav tikai modē vai popularitātē – tā kļuvusi par banālu nepieciešamību.

Iestiklotas lodžijas priekšrocības

  • Telpas siltināšana.

Istabā, kura piekļaujas lodžijai, ir pavēsi, bet nosiltinot to, Jūs vienmēr apņems mājīga atmosfēra. Šim nolūkam jāsiltina gan griesti, gan sienas, gan grīda.

  • Aizsardzība pret putekļiem un atkritumiem.

Vasarā lodžiju iestiklojums Jūs pasargās no neiespējamā karstuma, bezgaisa, tveices, iztvaikojumiem un putekļiem, kas ielido no ielas. Cilvēki bieži izmanto lodžijas vecu, nevajadzīgu lietu uzglabāšanai: burkas, ragaviņas, velosipēdi, maisi, vecas avīzes, bet ja tā nav aizstiklota, tad tieši šeit sakrājas netīrumi, lapas, sniegs, putekļi, kā arī atlido gruži no citiem stāviem. Padomājiet, vai Jums tas vajadzīgs?

  • Aizsardzība pret troksni.

Plastikāta logi aizsargās Jūs no vēja un putnu klaigām, pilsētas trokšņiem.

Priekšrocības lodžiju iestiklošanai ar plastikāta logiem

Iestiklošanai ar plastikāta logiem ir sevišķas priekšrocības: 

  • vienkāršība ekspluatācijā - logu vērtnes ir viegli atveramas un aizveramas. Ļoti svarīgi ir izvēlēties veramo vērtņu skaitu, jo to ir vairāk, jo vieglāk pēc tam būs nomazgāt logus;
  • ekoloģiskums - materiāls, no kura tiek izgatavoti logi, ir ekoloģiski tīrs;
  • ilgmūžība – plastikāta konstrukcijām nav nepieciešams remonts;
  • daudzpusība – jūs variet piemeklēt krāsu atbilstosi savam interjeram.

Kādu labumu var sniegt lodžijas iestiklošana.

Ļoti bieži balkonu un lodžiju iestiklošana tiek veikta, lai paplašinātu dzīvojamo platību un novaktu balkona bloku. Izveidojas vēl viena maza istabiņa. Bet šim nolūkam Lodžijas jāapkurina. Tā kļūs par jūsu iemīļoto vietu, ja jūs to nosiltināsiet un papildināsiet ar mēbelem.

Jums ir milzums variantu, kā izmantot lodžiju. Daži tur pārnes visus savus trenažierus, hanteles, kas dzīvoklī aizņem daudz vietas, un iekārto nelielu sporta stūrīti. Citi ievieto tur mīkstos krēslus, stāvlampas, grāmatu plauktiņus, puķes, lai laiku pa laikam pabūtu vienatnē ar sevi. Vēl citi lodžijā iekārto savu privāto kabinetu un strādā tur jebkurā gadalaikā. Lūk, tā no krāmu noliktavas var izveidot ērtu atpūtas istabu. Bet pats galvenais, ka lodžijas iestiklošana ļaus Jums justies drošībā. Tagad nekādi zagļi Jums vairs neiedvesīs bailes.