Logi visās varavīksnes krāsās


anonsBalti logi – pierasta parādība. Šī krāsa logu industrijā kļuvusi par klasiku. Tai priekšroku dod arī vairums pircēju. Bet dažādības cienītājiem nepieciešams kaut kas jauns un neparasts. Logi visās varavīksnes krāsās – lūk, kas ir gan fasādes, gan interjera pārmaiņu atslēga. Tie liek mājai uzdzirkstīt spilgtās krāsās!

Kur meklēt krāsainus logus

Metāla-plastikāta logu ražotāji ir parūpējušies par to, lai viņu produkcija iepriecinātu savus patērētājus. Mūsdienās komāniju vairumam ir iespēja iekrāsot izejmateriālu. Šī operācija tiek veikta sagatavošanas procesa laikā, kad profilu sagatavo sagarināšanai un sastiprināšanai gatavā izstrādājumā.

 Lai logs iemirdētos jebkurā krāsā, nepieciešams izvēlēties to no daudzajiem RAL kataloga standarta toņiem.  Tā palete satur tūkstošiem toņu un tiek izmantota daudzās nozarēs, kas saistītas ar krāsošanu.

Nosakot krāsu jaunajiem rāmjiem, vajadzētu zināt, ka visiem logu materiāliem un komplektējošajām detaļām jābūt izturētām vienotā krāsu gammā. Gaisa vārstus, ūdens kapes, eņģes, vērtņu aizvērējus, rokturus, pretinsektu sietu detaļas, palodzes, dekoratīvos režģus iespējams izvēlēties no ražotāja standarta krāsu komplekta.

Krāsotā profila neredzamie bonusi

•             Nestandarta krāsaini logi – tā ir auglīga augsne jebkura “piegriezuma” dizaineriem. Neparasti spilgtās konstrukcijas ļauj izveidot oriģinālus interjerus, piešķirt telpai individualitāti un ēkas fasādei izteiksmību.

•             Logi ar krāsainajiem rāmjiem ir viegli kopjami. Tiem nav nepieciešami īpaši mazgāšanas līdzekļi pat ilgstošā kalpošanas laikā.

•             Izveidojot plēvīti uz profila virsmas, krāsa kalpo kā barjera pret ultrasarkano un ultravioleto staru iedarbību, novērš dzeltēšanu un nepieļauj materiālam zaudēt savu dekoratīvo izskatu.

•             Krāsotie rāmji nepakļaujas dažādiem mehāniskiem bojājumiem – noberzumiem un skrāpējumiem.

•             Krāsaina profila pasūtījums – tas ir pārmaiņu sākums gan garastāvoklī, gan dzīvē!