Logu imitācija ar fototapetēm


anonsLogu imitācija ar fototapetēm – tas ir visvienkāršākais un vislētākais veids kā atdzīvināt interjeru un parvērst apnicīgi garlaicīgo skatu pa logu par kaut ko daudz interesantāku. Tas varētu būt skats uz saulaino Maijami pludmali vai arī, gar okeāna piekrasti augošām, palmām, bet varbūt jums sirdij tuvāki ir ziedoši ceriņi vai ābeļdārzs.

Matētas, glancētas, ar 3D efektu – mūsdienu fototapetes ir tik dažādas, ka var iemiesot dzīvē jebkuru sapni. Bet lai izveidotu falšo logu pietiekami reālistisku, pastāv daži vienkārši paņēmieni:

  • Ja jūs plānojiet izvietot falšo logu uz tās pašas sienas, kur jau ir viens logs, tad tā izmēram jāatbilst jau esošajam, bet logu starpas pēc iespējas labāk izveidot vienādas.
  • Uz atsevišķas sienas labi izskatīsies jebkuršs falšais logs, tai skaitā arī panorāmas.  
  • Fototapetes jālīmē uz sagatavotas sienas virsmas, t.i. tai jābūt attīrītai no vecajām tapetēm un izlīdzinātai.
  • Ja uzlīmētās fototapetes pārklātu ar organisko stiklu, papildinātu ar rāmi, aizkariņiem un plauktiņu, kas atgādina palodzi, un uz kura lieliski var izvietot istabas augus, tad no tālienes, reti kurš ar pirmo acu skatienu varētu atšķirt falšo logu no īstā.

Lai šo konstrukciju apveltītu ne tikai ar dekoratīvām, bet arī ar praktiskām īpašībām, pavisam vienkārši to ir izvietot dzīvokļa tumšākajā nostūrī un, ar pareizi organizētu apgaismojumu, imitēt dienas gaismu.