Logu pēcgarantijas apkalpošana


anonsVisi, kas ir jau uzstādījuši logus, ir lietas kursā, ka garantijas darbības periodā, katrs var griezties pēc bezmaksas risinājuma, ja radušās kādas problēmas. Taču ne visi zina, ka iespējama arī logu pēcgarantijas apkalpošana.

Kas ir domāts ar pēcgarantijas apkalpošanu?

Kā likums, pēc 3 – 5 gadu kalpošanas jūsu logi sāk “slimot”.

  • no putekļiem, saules stariem un mitruma sāk bojāties blīvgumija, bet tas nozīmē siltuma un skaņas izolācijas pasliktināšanos, rodas caurvēji, logi sāk tecēt.
  • no nevienmērīgām temperatūras svārstībām, profili var nevienmērīgi sēsties, kā rezultātā atslābst vērtnes piekļāvums rāmim, kas arī pasliktina siltuma apmaiņu un rada citas nepatikšanas.
  • no biežas lietošana, putekļiem un mitruma ievērojami pasliktinās atverošo mehānismu darbība, parādās nepatīkama krakšķēšana, bet lai vērtni dabūtu vajadzīgajā stāvoklī ir nepieciešams pielikt daudz vairāk pūļu.

Protams, var jau nepievērst uzmanību visam augstāk uzskaitītajam un turpināt lietot logus “līdz pēdējai iespēju robežai” vēl gadus piecus. Un pēc tam, saprotot, ka logi vairs nepilda savas funkcijas, nomainīt ar jauniem. Bet var arī iet pa daudz vieglāku ceļu un reizi gadā izsaukt meistaru pēcgarantijas apkalpošanai. Meistars veiks apskati un nepieciešamības gadījumā:

  • nomainīs blīvgumijas;
  • ieeļļos mehānismus;
  • noregulēs vērtņu piekļāvumu.

Šie pasākumi ļaus vairākas reizes pagarināt logu kalpošanas laiku, un saglabāt tos ideālā stāvoklī visu kalpošanas laiku. Bet logu nomaiņa šajā gadījumā būs nepieciešama vienīgi tad, ja tie morāli būs novecojuši.

Piezvaniet mums, un meistars aizbrauks pie jums uz mājām vai biroju jebkurā izdevīgā laikā. Diagnostikas process un apkalpošana neaizņems daudz laika, pie tam pēc speciālista aiziešanas nebūs jāveic ilgstoša ģenerālās tīrīšana.