Logu pretuzlaušanas furnitūra


anonsMēs bieži zaudējam modrību savas stingrās pārliecības dēļ, ka durvju un logu aizvēršana – jau pati par sevi ir mūsu drošības ķīla. Bet tā ir tikai ilūzija, jo mūsdienu ļaundari metāla-plastikāta konstrukciju uzbūvi pārzin ne sliktāk par pieredzējušiem meistariem un lieliski zin, kā dažu minūšu laikā iekļūt dzīvoklī vai privātmājā. Daudz vienkāršāk un lētāk būtu paaugstināt savu logu drošības līmeni, nekā pēc zādzības ar ielaušanos uzskaitīt zaudējumus. No pēdējās var izvairīties, uzstādot speciālu pret uzlaušanu drošu furnitūru, kas nekaitē logu funkcionalitātei, vienlaicīgi padarot tos aizsargātākus pret nevēlamu ielaušanos.

Pretuzlaušanas furnitūra – tā ir:

  • Augstāka skaņas un trokšņu izolācija;
  • Augsts drošības līmenis (iztur apmēram 100 kilogramu lielu trieciena spēku);
  • Jūsu miers, komforts un papildus kvalitātes garantijas.

Plastikāta loga pamatkomplektācija drošības režīmā 

Lai uzlaustu logu, zaglim nāksies noņemties ar vairākiem papildus drošības līmeņiem. Kopumā pretuzlaušanas furnitūras tehnisko aprīkojumu var iedalīt trīs veidos:

  • Pretuzlaušanas furnitūra bāzējas uz sevišķi izturīgiem tērauda posmiem, pie kuriem tiek piestiprināti papildus piespiedēji, kas neļauj ļaundarim atraut vai izspiest vērtni. Neatkarīgi no tā, 4 vai arī 8 punktos ir uzstādīti šādi piespiedēji, logs jau sākotnēji būs noturīgāks pret rupja spēka iedarbību no ārpuses un pasargāts pret ielaušanās mēģinājumu;
  • Aizsargfurnitūras komplektācijā obligāti ietilpst arī rokturis Secustic ar atslēdziņu, kā arī pret izurbšanu pasargājoša tērauda plāksne. Šādu pastiprinātu mehānismu ir iespējams atvērt tikai no iekšpuses, un tas nepakļaujas laušanai, pat pielietojot speciālus instrumentus;
  • Droša stikla pakete – pēdējais šķērslis, kas ļaus aizturēt laupītāju. Padarīt paketi tādu var ar speciālas laminācijas palīdzību. Sasitot logu, lauskas saturēs elastīga polimēru masa. Lai saplēstu šo plēvi, nāksies papūlēties krietnu laiciņu, bet tas ļaundarim nozīmē: zaudētu laiku un iespējas, kas var izvērsties par aizturēšanu notikuma vietā. Pie tam laminēts stikls būs arī drošāks pašiem dzīvokļa iemītniekiem kaut vai gadījumā, ja pagalma bērni vienkārši trāpīs ar bumbu pa logu.

Pastāv noteikta klasifikācija, tas ir, sadalījums vairākās drošības klasēs aizsardzībai pret ielaušanos. Jo augstāka klase – jo noturīgaka loga konstrukcija, bet paaugstināt to ir viegli ar papildu drošības elementu palīdzību. Petuzlaušanas drošības paaugstināšanai tiek pielietoti visi logu industrijas sasniegumi:sprūdi, piespiedēji, kas bloķē vērtnes kustību, un rokturi ar atslēdziņu. Jūs varat pielietot jebkuru no tiem, vai arī pasūtīt veselu kompleksu, pat saviem vecajiem logiem. Parūpējieties par savas mājas aizsardzību, un tad tā atbildēs jums ar komfortu un drošību.