Mūsdienīga logu aizsardzība remonta laikā


anonsIr zināms, ka logu sistēmu uzstādīšana un nomaiņa tiek veikta celtniecības darbu pirmajā etapā. Pēc tam seko apdare, pielietojot dažādus apdares materiālus, kas var atstāt ieēdušos netīrumus un putekļus. Kā pasargāt logu virsmu no bojājumiem – skrāpējumiem, nobrāzumiem, celtniecības sastāvu un metināšanas pēdām? Rūpniecība jau parūpējusies par to. Tās jaunais produkts – šķidrā plēve – ir mūsdienīga logu aizsardzība remonta laikā.

Kādas ir aizsardzības līdzekļa īpatnības

Šķidrā plēves sastāvā 99 % aizņem ūdens. Pārējie tās komponenti – tas ir unikāls pēc sava sastāva polimēru kopums, kas ir spējīgs izveidot blīvu aizsargpārklājumu. Materiāls nesatur kaitīgus piemaisījumus, nav toksisks un neaizdegas.

Tagad, lai norobežotu virsmu no netīrumiem un bojājumiem, nav jēgas pielietot novecojušus, pie rokas esošus, līdzekļus – visdažādākās polietilēna plēves un līmplēves, kartona un asbesta loksnes.

Jauno līdzekli pielieto ja vairāk kā 15 pasaules valstīs. To izmanto ne tikai būvniecībā, bet arī tirdzniecībā, biznesā, kara rūpniecībā, lielu un mazu kuģu remontdarbos. Un visur šķidrā plēve ir nodemonstrējusi savas vislabākās īpašības.

Jaunā materiāla priekšrocības

Šķidrais polimēru pārklājums spēj pasargāt ne tikai logus. To var lietot uz jebkuras virsmas, kura to neuzsūc, un var pārklāt mēbeles, lakotu kokmateriālu, dakstiņus, flīzes, alumīniju un tapetes.

•             Plēve ir vienkārša lietošanā, to viegli uzklāt ar otu vai rullīti. Pat viena tās kārta spēj izpildīt savu aizsargfunkciju;

•             Tās pārvērtība blīvā pārklājumā notiek ļoti īsā laika sprīdī;

•             Pēc plēves sastingšanas, visus logus un durvis var lietot pēc to nozīmes, t.i. pēc pirmās nepieciešamības, tos var gan atvērt, gan aizvērt.

•             Šķidrā plēve spēj pasargāt palodzes un logu profilus no lidojošām metāla skaidiņām, kādas rodas, strādājot ar fleksi vai metināšanas aparātu.

•             Dažādu mehānisko vai fizisko slodžu iedarbības rezultātā pārklājums nenoslīd, neplīst un nedeformējas. Pie tam, virsmas ar šo pārklājumu izskatās dekoratīvi.

•             Materiāls 12 mēnešus saglabā savu izturību un veic nepieciešamo aizsardzību.

•             Plēves noņemšanai nav nepieciešami nekādi instrumenti, un to var veikt ar rokām.

Pēc plēves noņemšanas visas virsmas būs saglabājušas savu sākotnējo izskatu. Tomēr, lietojot šo plēvi,  ir jāievēro kāda piesardzība. Šķidro plēvi nedrīkst klāt uz porainiem un strukturāliem materiāliem, jo no šīm virsmām to būtu sarežģīti noņemt.