Oriģinālas idejas palodžu noformējumam


anonsPalodzes ir katrās mājās, neatkarīgi no tā, vai to īpašnieks ir dedzīgs aizkaru atbalstītājs vai arī nē. Kā vienīgais dabiskās gaismas avots, logs vienmēr paliek uzmanības centrā. Aizklāt to ar biezu audumu divdesmit četras Darba laiks diennaktī – tas ir ne tikai nelietderīgi, bet arī diezgan nekomfortabli. Bet tā kā loga telpa ir diezgan apjomīga, tad to nepieciešams arī pienācīgi izdekorēt, lai piedotu īpašu mājīgumu visai istabai . Lai šādu stūrīti skaisti noformētu, nav obligāti jātērē liela naudas summa dekoratīvu elementu iegādei. Viss, kas jums būs nepieciešams, ir kāds mazumiņš vēlēšanās, fantāzijas un kreativitātes. Šajā rakstā mēs piedāvāsim viegli realizējamas oriģinālas idejas palodžu noformēšanai.

Palodze – pateicīgs lauks radošuma izpausmei

Cik cilvēku – tik arī viedokļu. Vieniem vairāk pie sirds iet skaisti augi, bet citi dod priekšroku ērtai zvilnēšanai pie paša loga ar interesantu grāmatu vai karstu kakao tasi rokās. Tas nozīmē, ka izdekorēt tik svarīgu vietu mājās ir lietderīgi, balstoties uz personisko gaumes izjūtu. Iespējams, ka kāda no sekojošajām idejām palīdzēs jums izvēlēties tieši to, kura varētu jūs iepriecināt:

  1. Ziemas dārzs. Ja jūsu mājās dzīvo dzīvās dabas mīļotājs, tad labāku stūrīti par palodzi augu izvietošanai neatrast.  Var izveidot kompozīciju no vienādiem vai pēc stila līdzīgiem puķu podiem, iegādāties vienu lielu oriģinālu konteineru vai arī izveidot dažnedažādu augu miksli. Visdažādāko dekoratīvo augu sortiments ir tik liels, ka iespējams iegādāties augus gan ar kuplu lapotni, gan sīkām lapiņām, ar lieliem vai maziem stublājiem, ar ziediem vai arī bez. Izvēlieties visu, ko sirds kāro, un izveidojiet no dzīvajiem augiem paradīzes dārzu uz savas palodzes.
  2. Priekšmeti no krāsaina stikla. Krāsains stikls – tā ir ne tikai ļoti aktuāla dizaina tendence, bet arī vienkāršs veids, kā piepildīt pat vispelēkāko dienu ar spilgtām krāsām.  Dažādas formas trauki un pudeles ar smiltīm, akmentiņiem vai arī vienkārši tukšas, bet saliktas vienotā harmoniskā kompozīcijā, izskatās pat ļoti stilīgi un jautri.
  3. Skaisti nieciņi. Izveidojiet skaistu ansambli no līdzīgām lietām un akurāti sarindojiet uz palodzes. Priekšmetiem nav noteikti jābūt identiskiem, bet līdzībai gan dažos raksturojumos vajadzētu būt. Tās var būt figūriņas, trauciņi vai rotaļlietas. Viss, kas vien jums ir tīkams!
  4. Romantiskas sveces. Sveces atslābina, priecē acis, bet aromātiskās arī jauki smaržo. Izrotājot ar šādiem priekšmetiem savu palodzi, jūs pārstāsiet gaidīt kaut ko brīnumainu un neparastu. Īpaša silta un maiga atmosfēra būs jūsu mājās ik dienu.
  5. Viskautkas. Skaisti interjera nostūrīši bieži vien tiek radīti ne no kā. Tas nenozīmē, ka palodzes izrotāšanai noderēs jebkurš pie rokas esošs materiāls, kāds vien atrodams mājās, taču piemeklēt rāmīšus, gliemežvāciņus, suvenīrus no dažādām valstīm, grāmatas un spilventiņus, rotaļlietas vai citus sīkumiņus nav nemaz tik sarežģīti. Ar šādu detaļu palīdzību var atdzīvināt visu iekārtojumu. Piekrītiet, ir taču tik labi priecāties par savu sapņu māju, nevis, pēc sajūsmināšanās par citu realizētajām vēlmēm, atgriezties savā nemājīgajā dzīvoklī. Jūs paši variet radīt savu ideālo pasauli. Galvenais, ir ļoti gribēt.