Palodzes kā interjera sastāvdaļa


anonsPalodzes, protams, ir svarīga interjera sastāvdaļa. Bet, lai arī kur mēs neieietu – kaimiņu dzīvoklī, bankā, izstādē, vai frizētavā – praktiski visur mēs redzam tikai baltas palodzes. Kāpēc? Nu, pirmām kārtām, tāpēc, ka baltā krāsa ir universāla, bet otrām kārtām, daudzi uzskata, ka zem baltiem logiem noteikti jābūt baltām palodzēm.  Tieši tādēļ, ka baltā krāsa ir universāla, ar baltiem logiem labi saskanēs jebkuru krāsu un nokrāsu palodzes!

Dabiskuma imitācija

Parasti cenšas piemeklēt nokrāsu un tekstūru, kas harmonē ar istabas interjera krāsu gammu, vai arī tādu variantu, kā, piemēram, marmors vai koks – sarkankoks, zelta ozols, dižskābardis. Tas vienmēr būs Raksti, un ja jūs pēkšņi nolemsiet nomainīt mēbeles vai tapetes, tad tāda palodze nesabojās kopējo ainu.

Spilgti akcenti

Ja Jums apnicis garlaicīgais, bēšos toņos izturētais guļamistabas iekārtojums, bet pilnībā to nomainīt Jums pagaidām neatļauj finanses, Jūs variet uzstādīt palodzi spilgti citrondzeltenā krāsā un piekārt jaunus aizkarus pieskaņotā tonī. Kompozīciju nobeigs uz naktsskapīša novietota citrondzeltena vāze, citrondzeltenas spilvendrānas vai arī pie sienas piekārts pulkstenis citrondzeltenā krāsā.

Līdzīgus akcentus var piemeklēt jebkurai telpas krāsu gammai, un vienmēr to būs pietiekami daudz. Bet neatkarīgi no tā, kādu izvēlēsieties, krāsainās palodzes padarīs Jūsu iekārtojumu unikālu un oriģinālu, tās noteikti pamanīs  Jūsu viesi un pienācīgi novērtēs. Uz tām lieliski izskatīsies ziedi skaistos ar rokām taisītos podiņos, fotogrāfijas rāmīšos, suvenīri vai citi dizaina elementi.

Praktiskumam ir nozīme

Mūsdienās ir radusies iespēja arī logu rāmjus izgatavot krāsainus, bet tas nav visai praktiski. Vislabāk saskaņot baltus logus ar krāsainām palodzēm, jo gadījumā, ja Jums būs apnicis istabas iekārtojums un Jūs veiksiet remontu, nebūs obligāti mainīt visu logu, pietiekami būs nomainīt tikai iekšējo palodzi, kas nemaksā nemaz tik daudz.

Un tā, ja Jūs vēlaties mest izaicinājumu skumjām, pelēcībai un vienveidībai, tad krāsainās palodzes ir radītas tieši Jums! Tās padarīs Jūsu dzīvi spilgtāku, piepildīs Jūsu mājokli ar jauku un radošu atmosfēru! Nebaidieties no eksperimentiem! Uzstādījuši savās mājās krāsainās palodzes, Jūs iemīlēsities tajās no pirmā acu uzmetiena un vairs negribēsiet atgriezties pie garlaicīgajām baltajām.