Parastu logu neparastas funkcijas


anonsVai jūs zināt, ka šodienas logi – nav tikai vienkārši gaismu caurlaidošu konstrukciju paveids? To īpašības neaprobežojas vienīgi ar īpašību laist cauri dienas gaismu.  Logu industrija pastāvīgi saviem patērētājiem piegādā jaunumus, kas demonstrē parastu logu neparastas funkcijas. Bezrūpīgas dzīves tīkotājiem tas palīdz atslābināties, nododot svarīgo darbu automātiem un mehānismiem.

•             Automātiskā vēdināšanas sistēma

Strādā nelielā, vidējā vai pilnā vai logu vērtņu atvēršanas režīmā. Tiek programmēta gaisa apmaiņas veikšanai uz mēnesi. Sistēmu var uzstādīt visa veida plastikāta logiem,  un tā veic savu uzdevumu pat bez saimnieku klātbūtnes.

•             Sensoru iekārta

Šī iekārta reaģē uz lietu un stipru vēju. Mehānisms automātiski aizver logus, ja laika apstākļi pasliktinās.

•             Enerģiju taupošs rokturis

Tā brīnumainais mehānisms, kas aprīkots ar stāvokļa devēju, vienmēr atrodas sardzē. Strādājošam kondicionierim tas signalizē par to, ka telpā ir atvērti logi, un tad kondicioniera darbs ir bezjēdzīgs. Signāls, kas tiek sūtīts no iekārtas, tiek nodots radiouztvērējam, kas savienots ar kondicionieri. Saņemot signālu par atvērto loga vērtni, gaisa dzesēšanas sistēma atslēdzas. Rokturis ar stāvokļa devēju pirmo reizi  tika prezentēts 2012.gadā Polijā.

•             Sensoru stikli

Kompānijā Phillips izstrādātie sensoru stikli veido uz savas virsmas attēlus. Ainavu izvēle ir ļoti plaša. Šeit ir gan saullēkti, gan saulrieti, gan dabas ainavas, kā arī abstrakti attēli un zīmējumi. Katru dienu jauna peizāža – un ir iemesls priecāties par dzīvi!

•             “Zaļie” logi Plant Window

Tie ir mini dārziņi, kas piemēroti dabisku, brīvu no pesticīdiem, produktu baudas cienītājiem.  Šāda loga konstrukcijā ir šūniņas, kas paredzētas zāllīšu, puķu, zaļumu un dārzeņu audzēšanai. Tie var būt sīpoli, ķiploki, dilles, tomāti, gurķi, zemenes un citas dārza kultūras. Pie šūniņām var tikt pieslēgts sūknis dzīvinošā mitruma padevei un taimeris, kas nosaka laistīšanas laiku. Ar “zaļajiem” logiem mājās vienmēr ir svaigi zaļumi, karsta diena nedraud jums ar pārkaršanu, bet ieplūstošā gaisma iegūst smaragdzaļu  nomierinošu toni. Mājas izskats no ārpuses ievērojami uzlabojas, nedzīvā betona vietā tā izskatās kā māja – dārzs.

•             Transformējami logi

Šī konstrukcija tika izgudrota mājām, kurām nav balkonu un lodžiju. Šo logu atverot, tiek iedarbināts speciāli iebūvēts mehānisms, kurš pārveido logu nelielā stikla balkonā ar pārkari. Logu vērtņu kustība un fiksācija notiek 0-45 grādos. Balkona sānu sieniņas iebūvētas apakšējā loga konstrukcijā un parādās loga atvēršanas brīdī. Šis know-how palīdz jums savienoties ar ainavu un baudīt svaigo gaisu. Transformējamie logi piemēroti bēniņu un mansarda telpām.