Pašattīrošais stikls


anonsKatra saimniece, kas periodiski saskaras ar logu mazgāšanas problēmu, sapņo par to, lai kaut kādā veidā vienkāršotu šo procesu vai arī vispār izbēgtu no tā. Šim nolūkam tiek pirkti dažādi instrumenti un ierīces, bet apkopes servisa kompānijas, kas piedāvā logu mazgāšanas pakalpojumus, saņem no tā diezgan labas dividendes. Tomēr ir labāks veids – pašattīrošais stikls.

To radījuši speciālisti no kompānijas Pilkington, kam ir divsimt gadu vēsture, un par kuras saniegumiem mēs esam jau stāstījuši rakstā «Pilkington – dabisks skaistums jūsu mājās».  Vairāk nekā desmit gadus viņi, idejas iedvesmoti, strādāja pie revolucionārā stikla, kurš pats varētu sevi attīrīt no netīrumiem.

 Kur gan ir stiklu Pilkington Activ noslēpums?

No skata – tas ir parasts caurspīdīgs stikls, bet visa būtība slēpjas tā aktīvajā pārklājumā, kurš tiek uzklāts ražošanas procesā ar ķīmisku paņēmienu, un kuram ir divpakāpju iedarbība:

  1. Saules stari, kas ir ultravioleto starojuma avots, aktivizē pārklājumu, kā rezultātā notiek organisko netīrumu sadalīšanās process. Pat pie viszemākā ultravioletā starojuma līmeņa šis process var turpināties bezgalīgi ilgi. Pateicoties tam, stiklu pašattīrīšanās notiek arī naktī.
  2. Lietus, notekot pa stiklu vienmērīgā plūsmā, noskalo sadalījušos netīrumus, neatstājot uz stikla notecējumus vai plankumus. Ilgstoši sausā laikā vai arī pie ļoti lielas netīrības pakāpes, pietiekami ir noskalot stiklu, izmantojot šļūteni vai vienkārši tekošu ūdeni.

Aktīvajam pārklājumam piemīt paaugstināta izturība pret mehāniskiem bojājumiem un, pareizi ar stiklu apejoties, saglabājas visā ekspluatācijas laikā. Tomēr jāuzmanās no stikla saskares ar asiem metāla priekšmetiem, tādiem kā, piemēram, abrazīvas sukas, žiletes un naži. Stikls Pilkington Activ ir pilnīgi nekaitīgs cilvēkam un apkārtējai videi. To var lieliski saskaņot ar citiem kompānijas Pilkington stikliem.

Stikla Pilkington Activ pielitošanas sfēras

Pašattīrošais stikls ir piemērots lietošanai dzīvojamajās mājās, ražošanas un biroju ēkās, kā arī praktiski visās ar ārējās konstrukcijās. Tos var uzstādīt gan vertikāli, gan arī slīpi zem leņķa. Sevišķi efektīvi tos izmantot ražošanas un noliktavu telpās ar augstu piesārņojuma līmeni.

Taupiet savu laiku, spēkus un līdzekļus, izmantojiet sava dzīvokļa iestiklošanai mūsdienīgos pašattīrošos stiklus Pilkington Activ.