Plastikāta durvis – komfortabls risinājums jūsu mājai


anonsKas jums ir svarīgāk, izvēloties labas durvis savai mājai? Drošība un viegla lietošana? Varbūt tas, kā durvis iekļausies kopējā interjerā? Gribam jūs iepriecināt: Plastikāta durvis apvieno sevī kā vienu, tā otru. Šis durvju ailas noformēšanas variants atšķiras ar labām ekspluatācijas īpašībām un akurātu ārējo izskatu. Ja meklējat praktisku un komfortablu risinājumu savai mājai, tad droši izvēlaties PVC durvis. Un vēl viens iemesls.

Uz balkona, mājā un ārpusē – PVC durvis būs piemērotas visur

Neatkarīgi no tā, kur nepieciešams uzstādīt durvis (uz balkona, starpistabu vai ārējā ieejas ailā), plastikāta variants būs piemērots jebkuram gadījumam. Tas ir viens no galvenajiem šāda funkcionāla mājas dekora nepārtraukti pieaugošās popularitātes iemesliem.

Mūsu speciālisti iesaka:

Izvēloties PVC durvis, obligāti ņemiet vērā faktu, kur plānojat tās uzstādīt. Tas ir svarīgi, lai pareizi noteiktu konkrēti jūsu gadījumam piemērotu durvju konstrukciju:

  1. Plastmasas balkona durvis – tās ir visvieglākās PVC durvis. To konstrukcija ir līdzīga analoģiska materiāla logiem un paredz iespēju uzstādīt atsevišķu slēdzeni un nospiežamu rokturi.
  2. Plastmasas durvju rāmī, kas paredzētas uzstādīšanai iekštelpu ailās, ir metāla armatūra, kas nodrošina konstrukcijai papildus izturību pret mehāniskiem bojājumiem. Tāpēc šādas durvis var mierīgi uzstādīt ne tikai dzīvojamā mājā, bet arī biroja telpā.
  3. Visizturīgākās ir PVC durvis, kas paredzētas uzstādīšanai ieejas durvju ailās. To konstrukcijas izturība pret mehāniskiem bojājumiem tiek nodrošināta, pateicoties tērauda armatūrai un piecām gaisa kamerām. Šādas plastikāta durvis garantē vislabāko skaņas un siltumizolāciju. To konstrukcija paredz arī iespēju uzstādīt drošas papildus slēdzenes.