Plastikāta logu dekorēšanas māksla


anonsLogi – tas ir vienīgais dienas gaismas avots majās. Lai logi izpildītu savas galvenās funkcijas, tiem jāatbilst noteiktām prasībām, tiem jābūt kvalitatīviem un tīriem. Bet pēc saules rieta plastikata logi maina savu lomu, un tā vietā, lai atvērtu jums pasauli, atver pasaulei jūsu privāto dzīvi. Lai no tā izvairītos, pietiekami aprīkot logus ar dekoratīviem elementiem.

Aizkari, štoras, žalūzijas vai rullo žalūzijas – tas viss padarīs jūsu maju skaistu un mājīgu, ka arī aizsargās no ziņkārīgiem skatieniem. Ar to palīdzību jūs variet kontrolēt gaismas daudzumu dienā, privātumu nakti, ka arī radīt neatkārtojamu telpas dizainu. Plastikata logi – tās ir stikla acis, kam nepieciešams pienācīgs ietvars.

Aksesuāru izvēle plastikata logiem atkarīga no tā, kādi ir logu izmēri un forma un, protams, kur tie izvietoti. Ir vairāku veidu logu dekorēšanas elementu, kuriem ir gan savas priekšrocības, gan mīnusi.

Žalūzijas 

Žalūzijas – tās ir karstasinīgo itāļu izgudrojums. Viņiem, kā nevienai citai tautai, saule ir pieejama pārpilnībā, un viņi nemīl sevi apgrūtināt ar liekām rūpēm. Lūk tā arī tika radīts vienots dekors durvīm un logiem. Pateicoties speciāliem stiprinājumiem, kuri tiek uzstādīti tieši uz loga vērtnēm, žlūzijas kļūst par neatņemamu konstrukcijas sastāvdaļu un ļauj nevainojami atvērt un aizvērt logu. Biroja telpas, virtuves, lodžijas, terases un verandas – tās visas ir vietas, kuras viegli izdekorēt ar mūsdienīgām žalūzijām. Praktiski gandrīz bez svara, dažādās krāsās un faktūrās (alumīnija, bambusa vai auduma) un, protams, arī stilīgas un skaistas – tās visas ir žalūziju priekšrocības, kuras izvirza tās pirmajā vietā plastikāta logu labāko dekoru reitingos.

Rullo žalūzijas kasetēs

Auduma rullo žalūzijas – ta ir efektīva aizsardzības sistēma pret sauli, kura vai nu pilnība aiztur saules staru iekļūšanu telpā vai arī veikli starus izkliedē. Ar to palīdzību dienas gaisma kļūst par dabisku lampiņu, kuru jūs variet pieregulēt pēc savam vēlmēm. Rullo žalūzijām arī piemīt lieliskas īpašības: viegli kopjamas, prakstiskas, patīkams estētiskais izskats. Pat nerunajot par to, ka tās neizsauc alerģiju. Tāds variants būs lieliski piemerots plastikāta logiem, jo žalūzijām ir speciāli stiprinājumi – kasetes. Tās iepriecinās tos, kuriem tradicionālās žalūzijas liekas pārāk parastas un garlaicīgas, bet klasiskie aizkari – pārāk patētiski. Ar šādiem izmeklētiem aksesuāriem uz logiem jūs vienmēr būsiet topā.

Aizkari un štoras

Dekoratīvie logu aizkari no auduma – tā ir klasika. Tie lieliski iederēsies viesistabā, bērnu istabā vai guļamistabā. Vēl mūsu senči senlaikos aizklāja logu ailas ar zvērādām. Protams, kopš tiem laikiem aizkari  veikuši garu evolūcijas ceļu un izvērtušies par īstiem mākslas darbiem. Ar plašo krāsu, faktūru un dizaina ideju klāstu iespējams izveidot milzumdaudz variantu. Šeit tiešām ir, kur attīstīties fantāzijai.

Plastikāta logi – tas praktiski ir pirmais, ko ieraugām, kad ieejam istabā. Tie mūs pārsteidz, izbrīna un iepriecina, bet tikai tad, ja esiet tiem atraduši ideālu ietvaru. Pretējā gadījumā tas būs vienkāršs dienas gaismas avots ar labu skaņas un siltuma izolāciju.