Plastikāta logi: priekšrocības


anonsŠodien mēs pat iedomāties nevaram māju bez logiem. Iet laiks, mainās tehnoloģijas un tradicionālos koka rāmjus pamazām nomaina ar plastikāta. Pirmo reizi plastikāta logi parādījās Amerikā, bet tie tika uztverti visai negatīvi. Par iemeslu tam bija nopietnas izstrādātāju konstruktīvās kļūdas un nekvalitatīvi materiāli.

Amerikāņu ideju realizēt izdevās vāciešiem 1954.gadā. Mūsdienās PVC un metālplastikāta logus daudzi uztver kā skaistuma un komforta simbolu, kas pats par sevi ir pareizi. Plastikāta logiem, salīdzinājumā ar koka konstrukcijām, piemīt daudz priekšrocību:

  • Hermētiskums.

Pateicoties šai īpašībai, telpā no āra neiekļūst putekļi, mitrums un aukstais gaiss. Bez tam, istabā ar plastikāta logiem ziemā ir daudz siltāks, bet vasarā – vēsāks.

Augsts hermētiskums tiek sasniegts, pateicoties blīvgumijām un telpai starp stikliem, kura piepildīta ar inertu gāzi. Uzskaitīto īpašību dēļ tiek sasniegta arī laba skaņas izolācija.

  • Termiska noturība.

Kvalitatīvs, sertificēts plastikāts ir „vienaldzīgs” pret krasām temperatūru svārstībām.

  • Noturība pret ārējo iedarbību.

Plastikāta logi nedeformējas, neplaisā, krāsa saglabā savu toni visā ekspluatācijas laikā (ne mazāk par 40 gadiem). 

  • Ērti ekspluatācijā.

Nav nepieciešama īpaša kopšana, ērti lietošanā. Loga konstrukcija neaizņem daudz vietas, un veicina racionālu telpas izmantošanu.

  • Cenu pieejamība.

Plastikāta logi ir daudz lētāki par analoģiskiem koka logiem.

  • Iederas jebkurā interjerā.   

Pieejami jebkuras krāsas un formas plastikāta logi, tādēļ tos iespējams piemeklēt jebkuram dizaina novirzienam.