Pretuzlaušanas sistēma ar rokturi Secustic


anonsStatistikas dati liecina, ka visbiežāk ielaušanās dzīvokļos notiek caur logiem. Sakarā ar to, logu nodrošināšana ar atbilstošām pretuzlaušanas funkcijām šodien iegūst ārkārtīgi lielu nozīmi. Pasargāt mājas pret nelūgtiem viesiem un efektīvi pretoties uzlaušanai spēs tikai kvalitatīva logu furnitūra, jo īpaši, pretuzlaušanas sistēma ar rokturi Secustic.

Roktura Secustic iezīmes

Rokturis Secustic ir vesela sistēma, kas nodrošina augstu aizsardzības līmeni pret iekļūšanu. Griežot rokturi dažādos virzienos, tā mehānisms, kas atrodas starp rokturi un tapu, izdod raksturīgas skaņas – knikšķus, līdzīgi kādi dzirdami, atverot vai aizverot bankas seifu. Katrs knikšķis nozīmē to, ka roktura bloķēšanas mehānisms ir ieņēmis savu stāvokli. Ja notiek mēģinājums iekļūt no ārpuses, šis mehānisms momentāni bloķē rokturi, neļaujot atvērt logu.

Pretuzlaušanas sistēmas Secustic priekšrocības:

  • Izturība un ekoloģiska tīrība. Rokturis Secustic izgatavots no speciāla misiņa un alumīnija sakausējuma.
  • Rokturis  Secustic aprīkots ar skaņas signālu (knikšķi), kas informēs par to, ka logs aizvērts.
  • Rokturis Secustic ir ērts satvērienā, jo tā apakšējā daļā ir speciāli padziļinājumi pirkstiem.
  • Ārējais estētiskais roktura izskats ļauj tam brīnišķīgi harmonēt ar citiem loga elementiem. Vēl vairāk, rokturis Secustic pieejams trīs dažādās krāsās (balts, brūns, sudrabains), kas ļauj piemeklēt optimālāko variantu jebkuram interjeram.

Atzīmēsim, ka pretuzlaušanas sistēma ar rokturi Secustic nodrošina aizsardzību tikai pret ielaušanos ar speciālu instrumentu palīdzību, bet lai papildus nodrošinātos pret stikla sasišanu, nepieciešams iegādāties stikla paketes ar trieciendrošu stiklu.