Rūpnieciskais alpīnisms logu tīrībai


anonsRūpnieciskais alpīnisms – tas ir īpašs veids darbiem augstumā. Tā tehnoloģija ļauj piekļūt visgrūtāk sasniedzamākajās vietās un paveikt ieplānoto darbu kompleksu. Lai cik tas arī nebūtu dīvaini, visi šie procesi nav nemaz obligāti saistīti ar celtniecību. Pat tāds, škietami vienkāršs uzdevums kā logu tīrība, var pieprasīt ne tikai speciālas zināšanas, bet arī aprīkojumu. Tāpēc rūpnieciskais alpīnisms – tas ir arī eksperts uzkopšanas pakalpojumu jomā. Un jo augstākas kļūst ēkas, jo pieprasītāks tas kļūst.

Logu mazgāšana ekstremālos apstākļos

Praktiski katrā biroju ēkā, viesnīcā, restorānā vai tirdzniecības centrā ir autonoma ventilācijas sistēma. Tā lieliski tiek galā ar saviem pienākumiem un ļauj būvēt ēkas bez atveramiem logiem. Nomazgāt logus no ārpuses, atrodoties telpu iekšienē, vienkārši fiziski nav iespējams. Pat sniedzoties pēc attālākajiem nostūrīšiem darbinieks riskē ar savu drošību. Daži darījumu centri ir aprīkoti ar iekārtām platformām, bet bieži šāds aprīkojums ir vai nu bojāts, vai arī vienkārši trūkst kvalificētu darbinieku, kas varētu tās apkalpot. Izmantot rūpniecisko alpīnistu pakalpojumus – tas ir efektīvi atrisināt problēmu ar minimāliem materiāliem zaudējumiem.

Darbu veidi, ko veic rūpnieciskie alpīnisti:

  • Ēku fasāžu mazgāšana. Ēku fasādes lielpilsētās ir pakļutas pastiprinātai putekļu, izplūdes gāzu un ķīmisko izmešu iedarbībai. Viss šis smogs nosēžas uz ēku sienām un logiem, agresīvi un graujoši iedarbojoties uz stiklu un citiem materiāliem. No tā var izvairīties, regulāri, 1–2 reizes gadā, veicot fasāžu kapitālo mazgāšanu;
  • Parastu logu un logu ar tonētu pārklājumu mazgāšana. Pirmajā gadījumā viss ir pavisam vienkārši. Ja runājam par tonētajiem logiem, tad tiem nepieciešama īpaši delikāta pieeja bez skrubju un ķīmisku šķīdinātāju pielietojuma;
  • Mazgāšana pēc remonta vai būvdarbu pabeigšanas. Tāda uzkopšana ir ļoti sarežģīta. Jebkura pašdarbība potenciālajam pasūtītājam var izmaksāt pārāk dārgi.

Logi – tās ir ne tikai viena dzīvokļa vai privātmājas acis. Aizvien biežāk dažādu pilsētu ielās var ieraudzīt pilnīgi stiklotas ēkas oriģinālos arhitektoniskos risinājumos. Tam visam ir nepieciešama kopšana. Un ja mājās ir pietiekami apbruņoties ar labu mazgāšanas līdzekli un lupatu, tad citos apstākļos nepieciešams vērsties pēc palīdzības pie rūpnieciskajiem alpīnistiem – bezbailīgiem un prasmīgiem karotājiem ar netīrumiem uz logiem.