Vecā plastikāta loga nomaiņa ar jaunu


anonsKad var ievajadzēties veco plastikāta logu nomainīt ar jaunu?

Plastikāta loga nomaiņa jaunbūvē.

Mēdz būt tādas situācijas, kad, liekas, gan māja jauna, gan logi plastikāta, bet siltuma mājoklī nav. Iemesls var slēpties nekvalitatīvā plastikāta logu montāžā, jo brigāžu, kas nodarbojas ar plastikāta logu uzstādīšanu jaunbūvēs, uzdevums ir izdarīt daudz un ātri, nevis labi. Pie tam, lai samazinātu mājokļu pašizmaksu, būvnieki pasūta logus no vislētākā profila un ar lētāko furnitūru. Tādēļ, pēc ievākšanās jaunajā mājoklī, iedzīvotājiem nākas izsaukt meistaru, lai veiktu logu regulēšanu. Bet vairumā gadījumu, šis līdzeklis neglābj.

- Loga nomaiņa ar mērķi to modernizēt.

- Loga nomaiņa, ja tas kļuvis nelietojams vai ievērojami pasliktinājies tā ārējais izskats.

Neakurātas apiešanās  un citu ārēju faktoru iedarbības rezultātā, logi bieži zaudē savu sākotnējo izskatu, iegūstot dzeltenīgu nokrāsu, skrambas, robus.  Daudz vieglāk ir no šādiem „interjera smalkumiem” atbrīvoties, nekā atjaunot to bijušo pievilcību.

Progress nestāv uz vietas. Tiek izstrādātas jaunas tehnoloģijas un materiāli. Logus, kurus ražo šodien, nekādā veidā nevar salīdzināt ar logiem, kas ražoti pirms 10 gadiem. Bet tas nozīmē, ka, ja logs uzstādīts jau sen, ir vērts padomāt par tā nomaiņu ar kaut ko mūsdienīgāku.

Jaunu plastikāta logu priekšrocības:

  • Iespēja 3-, 4-kameru profila vietā pielietot 5-,6-kameru profilu. Tas uzlabos siltuma un skaņas izolāciju dzīvoklī.
  • Iespēja uzstādīt trīsstiklu paketi, jo agrāk bija pieejamas tikai divstiklu paketes.
  • Iespēja uzstādīt jaunus loga atvēršanas mehānismus un kvalitatīvāku furnitūru.
  • Iespēja uzstādīt tonētas un dekoratīvas stikla paketes parasto bezkrāsaino vietā.