„Viltus” logs – risinājums tumšiem dzīvokļiem


anons21 gadsmita pilsētbūvnieki, radot dzīvojamo māju projektus, orientējas, vispirmām kārtām, pēc cilvēka vajadzībām. Mūdienu dzīvokļi ir plaši, funkcionāli un gaiši. Tomēr daudzi joprojām dzīvo padomju laika mājās, un viens logs istabā – tas ir maksimums, kāds tiem bijis līdz šim. Taču šodien ir oriģināls veids, kā uzlabot situāciju – „viltus” logs – risinājums tumšiem dzīvokļiem, ko izgudrojuši uzlecošās saules zemes dizaineri.

Kas ir „viltus” logs?

Ja jūs šobrīd iedomājāties par augstajām tehnoloģijām, tad kļūdījāties. Izveidot „viltus” logu ir vienkāršāk, nekā iemācīties reizrēķinu. Šim nolūkam jums vajadzēs tikai nepieciešamā izmēra elektoluminiscējošo paneli, kuru nostiprina pie sienas, vietā, kurā jūs vēlētos logu, un žalūzijas, ar kuru palīdzību regulēt gaismas stiprumu.

Ar šādu papildus gaismas avotu jūsu dzīvoklis iegūs pavisam citu izskatu, jo tādu iekārtot var ne tikai galvenajās istabās (viesistaba, guļamistabas un virtuve), bet pat gaitenī, pieliekamajā telpā, priekšnamā utt. Pie tam, tas izskatīsies pietiekami efektīvi un izteiksmīgi.