Pakalpojumi

MŪSU PAKALPOJUMI

PVC LOGU MĒRĪŠANA

LOGU, DURVJU, LODŽIJU MĒRĪŠANA

Mērīšana ir viens no būtiskākajiem posmiem, lai Jūsu mājā parādītos jauni logi. Lai logi būtu pareizajā izmērā un lai ar to ierīkošanu nebūtu problēmu, mērot jāņem vērā ailas īpatnības katrā māju veidā, kā arī pasūtītāja vēlmes.

Lai mērīšanas procesā nekļūdītos, nepieciešama liela darba pieredze un tehniska domāšana, kas ir obligāti nosacījumi, izvēloties kandidātus mērīšanas inženiera amatam mūsu uzņēmumā.

Meistars atbrauks Jums ērtā laikā. Viņa arsenālā vienmēr ir pilns mūsu piedāvātās produkcijas paraugu komplekts: profili, palodzes un lāsenes, laminācijas krāsas, kā arī audumu katalogi žalūzijām, moskītu tīklu un citu elementu paraugi.

Jūsu ērtībai un laika ekonomēšanai piedāvājam Jums iespēju noslēgt līgumu mērīšanas laikā.  Mūsu meistari, noslēdzot līgumu, uzņemas pilnu finansiālo atbildību. Mērīšanas cena ir ietverta pasūtījuma cenā.

Lai izsauktu mērītāju, Jums tikai jāpiezvana pa tālruni +371 221 221 91 vai interneta vietnē jāatstāj tiešsaistes iesniegums. Lai precizētu pasūtījuma detaļas, mūsu menedžeris ar Jums sazināsies vienas darba dienas laikā.

PLASTIKĀTA KONSTRUKCIJU MONTĀŽA

LOGU, DURVJU, LODŽIJU MONTĀŽA

Logu montāžai ir savi posmi:

 • veco logu un palodžu demontāža līdz ailas izveides brīdim - mājas betona paneļi vai ķieģeļu mūris. Veco koka logu demontāžas pakalpojumus mūsu firma sniedz bez maksas. Ja nepieciešama plastmasas logu demontāža, par šo pakalpojumu tiek ņemta papildu maksa.
 • jauna rāmja ierīkošana sagatavotā loga ailē. Nepieciešams ielikt rāmi atbilstoši līmenim un nostiprināt to ar speciāli paredzētiem montāžas enkuriem
 • montāžas šuves hermetizācija ar īpaši tam paredzētām montāžas putām. Svarīgi logus neatvērt 12-24 stundas pēc uzstādīšanas. Ja montāžai nepieciešams izmantot montāžas lentu, par to tiek ņemta papildu maksa
 • palodžu un ārējo lāseņu ierīkošana. Iekšējās un ārējās palodzes tiek stiprinātas pie palodžu profila rāmja apakšā. Zem tām esošās spraugas tiek aizpildītas ar montāžas putām
 • celtniecības atkritumu savākšana maisos un nonešana lejā kopā ar vecajiem rāmjiem. Šo pakalpojumu mūsu firma sniedz bez maksas. Ja vecos logus nepieciešams aizvest un utilizēt, par šo pakalpojumu tiek ņemta papildu maksa

Lodžijas montāža notiek tukšā ailā. Ja nepieciešama demontāža un vecā stiklojuma aizvešana, par šo pakalpojumu tiek ņemta papildu maksa.

Lodžiju montāžas laikā tiek ierīkoti arī: ārējās lāsenes un augšējais jumtiņš. Spraugas starp lodžijas rāmi un sienām tiek hermetizētas ar montāžas putām. Sānos no ārpuses tiek uzliktas skārda noseglīstes vai stūrīši rāmja krāsā. Tādā veidā lodžija būs no ārpuses pilnībā apstrādāta.

Ja nepieciešama iekšējā palodze, par to tiek ņemta papildu maksa.

Ja nepieciešama margu nogriešana, par šo pakalpojumu tiek ņemta papildu maksa.

PIEGĀDE UN IZVEŠANA

Svarīgi, lai konstrukcijas tiktu piegādātas pilnībā un nebojātas. Logu transportēšana tiek veikta slēgtā miniautobusā. Pirms piegādes logi tiek nostiprināti ar speciālām siksnām, lai izvairītos no konstrukciju sabojāšanas pārvadāšanas laikā. Līdz produkta nodošanai klientam par produkcijas saglabāšanu pilnībā atbild mūsu uzņēmums.

Gatavo konstrukciju piegāde objektā tiek veikta gan tad, ja būs nepieciešama montāža, gan tad, ja ne.

Pasūtot logus ar montāžu Rīgā, piegāde tiek veikta bez maksas.

Strādājam visā Rīgas rajonā, iespējama piegāde visā Latvijā.

Ja logi tiek pasūtīti ar montāžu, to nogādāšana noteiktā stāvā tiek veikta bez maksas. Ja Jūs pasūtāt logus bez ierīkošanas, piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm. Konstrukciju nogādāšana noteiktā stāvā tiek veikta par papildu samaksu.

 


Atkritumu izvešana un utilizācija

Veco logu demontāžas laikā paliek daudz atkritumu. Tie nav tikai vecie rāmji un palodzes, tās ir arī vecā apmetuma daļas, ko nav iespējams un arī nevar saglabāt uz ailsānēm. Viena loga demontāžas laikā, īpaši ķieģeļu mājās, var rasties līdz pat 4 maisiem celtniecības atkritumu. Šo atkritumu savākšana un iznešana līdz ieejas durvīm tiek veikta bez maksas.

Ja nepieciešams vecos logus aizvest un utilizēt, par šo pakalpojumu tiek ņemta papildu maksa, jo utilizācijai nepieciešami noteikti izdevumi.

 

Piedāvājam veco logu izvešanu tikai KOPĀ ar jauno logu izgatavošanu un montāžu. 

AIĻU APDARE

Jaunais logs ir ierīkots - bet ailai estētiska skata vēl nav, jo redzami ķieģeļi, betona sienas, putas un visi stiprinājuma elementi. Pilnīgai loga ierīkošanas pabeigšanai nepieciešama aiļu apdare. Tas nav nekas cits, kā ailas kosmētiskais remonts.

Piedāvājam iekšējo un ārējo aiļu apdari, ko veic meistari ar lielu darba pieredzi.

Aiļu apdare sastāv no vairākiem posmiem:

 • riģipša uzlikšana loga malās no iekšpuses. Mūsu piedāvātajā apdarē nav paredzēta riģipša profilu izmantošana. Ja tie nepieciešami, paziņojiet mums par to iepriekš, jo tie tiek uzlikti logu montāžas laikā
 • starp sienu un riģipsi esošo tukšo vietu aizpildīšana ar celtniecības montāžas putām
 • riģipša špaktelēšana ar speciālu Vetonit tipa celtniecības maisījumu
 • ailsānu nokrāsošana baltā krāsā
 • ailsānu špaktelēšana no ārpuses ar speciālu MP75 tipa celtniecības maisījumu. Atsevišķos gadījumos logu ailu konstrukcijas īpatnību dēļ nepieciešama skārda noseglīstu vai stūrīšu uzlikšana loga krāsā. Tādā gadījumā var rasties papildu izmaksas
 • noslēguma posms: atkritumu savākšana un aizsargplēves noņemšana no logiem

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email