Par uzņēmumu

PVC logi pēc pasūtījuma, kā tiek veikts pasūtījums

Uzņēmums Zebra Group jau vairāk nekā 10 gadus specializējies plastmasas logu un ar tiem saistītu piederumu un pakalpojumu jomā. Mēs strādājam Latvijas tirgū un piedāvājam šādu produkciju:

plastmasas
logi

plastmasas
durvis

bīdāmās alumīnija
lodžijas

žalūzijas

Kā teik veikts pasūtījums?


Konstrukcijas pasūtījums ar montāžu. Ja Jūs esat pieņēmis lēmumu par pasūtījumu un vēlaties to veikt pie mums, jāveic trīs vienkārši soļi:

Konstrukcijas pasūtījums
ar montāžu

1. Meistars brauc pie Jums uz mājām vai objektu, veic precīzus mērījumus logu ražošanas vajadzībām, saskaņo ar Jums pasūtījuma detaļas un noslēdz līgumu;

2. Jūs veicat 30-50% priekšapmaksu no pasūtījuma summas materiālu iegādei, un mēs sākam konstrukcijas ražošanas procesu;

3. Kad konstrukcijas ir gatavas, menedžeris sazinās ar Jums, lai saskaņotu uzstādīšanas laiku. Norādītajā laikā mēs veicam konstrukcijas piegādi un montāžu, Jūs pieņemat darbu un samaksājat atlikumu.

Ja pasūtīta aiļu apdare, priekšapmaksa nav nepieciešama - meistars ar Jums saskaņo laiku, izpilda darbu, Jūs pieņemat un apmaksājat darbu.

Konstrukcijas pasūtījums
bez montāžas

Lai pasūtītu logus bez montāžas, ar piegādi vai pašiem saņemot tos mūsu noliktavā Rīgā, nepieciešams apstiprināt piedāvājumu un pārskaitīt 30-50% no pasūtījuma summas. Pēc pasūtījuma izgatavošanas menedžeris sazinās ar Jums un vienojas par konstrukciju saņemšanas vai piegādes laiku. Jūs samaksājat atlikumu un saņemat pasūtījumu.

Ka uzzināt logu cenu?

KALKULATORSSAŅEMT PIEDĀVĀJUMU UZ E-PASTU

Lai uzzinātu logu cenu dzīvokļiem tipveida mājās, izmantojiet instrumentu «Kalkulators», izvēlieties savas mājas sēriju, nepieciešamos logus un to konfigurāciju. Ja neatrodat atbilstošu māju vai logus, piezvaniet mums un nosauciet aptuvenus logu izmērus.

Bezsaistes aprēķina variants tiem, kas vēlas saņemt cenas piedāvājumu e-pastā. Izmantojiet instrumentu «Bezsaistes aprēķins» - izvēlieties logu konfigurāciju, ievadiet aptuvenus izmērus, nepieciešamos pakalpojumus un nosūtiet aprēķina pieprasījumu.

Ja Jums ir logu specifikācija - rasējumi, zīmējumi vai fotogrāfija - sūtiet gatavos failus uz elektroniskā pasta adresi info@zebralogi.lv. Lai sagatavotu precīzāku piedāvājumu, nepieciešams norādīt turpmāk minēto informāciju:

  • profila krāsa
  • stikla paketē esošo stiklu daudzums
  • ārējo un iekšējo palodžu platums
  • montāža, demontāža
  • veco logu izvešana un utilizācija
  • aiļu apdare
  • objekta atrašanās vieta (pietiks, ja norādīsiet pilsētu vai rajonu)

Visu šo informāciju var mums nodiktēt arī pa tālruni, un saņemt mutisku cenas piedāvājumu, bet šādā gadījumā informācija elektroniskā veidā ne Jums, ne mums nesaglabāsies.

Samaksas kārtība un veidi


Produkcija tiek ražota Rīgā, pakalpojumus sniedzam galvenokārt Rīgā un Rīgas rajonā. Produkciju piegādājam visā Latvijā.

Lai precizētu piegādes cenu, piezvaniet mums vai aprēķina pieprasījumā norādiet Jūsu pilsētu.

Samaksa tiek veikta skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties atlikumu par pasūtījumu samaksāt ar bankas pārskaitījumu, montāžas vai piegādes laiks ar Jums tiek saskaņots pēc samaksas saņemšanas bankas kontā.

Ja atlikumu vēlaties samaksāt montāžas, piegādes vai pasūtījuma saņemšanas no noliktavas dienā, varēsiet maksāt skaidrā naudā montāžas vai konstrukcijas saņemšanas dienā. Jūs saņemat čeku - samaksas apliecinājumu.

KONTAKTI

Zebra Group SIA

Reģistrācijas numurs

LV40103445746

Juridiskā adrese: Slokas iela 225A-19, Rīga

Banka: A/S SWEDBANK

Tekošais konts: LV66HABA0551031205572

Telefons: +371 221 221 91

Zvanīt no plkst. 9.00 līdz plkst. 19.00,
bez brīvdienām.


Izpildītie darbi

Anita

Paldies Jums un meistariem par sadarbību logu un žalūziju pasūtīšanā, izgatavošanā un uzstādīšanā! Lieliska attieksme, serviss un izpildījums!