Horizontālās žalūzijas

horizontālās žalūzijas pakešu logiem, cenas


Visi zina, ka žalūzijas jau sen kļuvušas par iemīļotu logu noformēšanas variantu. Bet tūlīt noskaidrosim, kur tad tieši slēpjas horizontālo alumīnija žalūziju priekšrocības. 

Kur un kāpēc izmanto horizontālās alumīnija žalūzijas?  

Horizontālās žalūzijas visbiežāk var redzēt pie biroja telpu logiem. Šāds dekora elements piešķir istabas noformējumam zināmu stingrību, kas savukārt ietekmē darba ritmu. Tomēr tas nenozīmē, ka horizontālās alumīnija žalūzijas neizmanto arī logu noformēšanai mājoklī. Šajā gadījumā šīs žalūzijas visbiežāk kombinē ar nakts vai dienas aizkariem, lai radītu mājīgu un harmonisku atmosfēru.

Horizontālās alumīnija žalūzijas efektīvi aizsargā no svelmainajiem saules stariem, spilgtas mēnessgaismas, laternu gaismas, ziņkārīgiem skatieniem.  Pienācīgi kopjot, šādas žalūzijas kalpos savam īpašniekam ļoti ilgu laiku. 

Kādas ir horizontālo žalūziju priekšrocības?

Horizontālās žalūzijas tiek izgatavotas no koka, plastmasas, alumīnija. Pēdējam variantam ir vairākas priekšrocības, kas vairo to popularitāti pircēju vidū.

Pirmā būtiskā horizontālo alumīnija žalūziju priekšrocība ir to pieejamā cena. Funkcionāla logu dekora ierīce par nelielu naudu – kas var būt vēl labāks. Bet ar to nebeidzas horizontālo alumīnija žalūziju priekšrocības:

Horizontālās alumīnija žalūzijas tiek izgatavotas no metāliskām lentām (lamelēm), kas pārklātas ar metālplastu. Šāda konstrukcija ir izturīga pret temperatūras un gaisa mitruma līmeņa svārstībām. Tāpēc horizontālās alumīnija žalūzijas – tas ir praktisks risinājums kā virtuvei, tā vannas istabai.

Papildus priekšrocība, kas pamato horizontālo žalūziju izvēli, ir fakts, ka tās harmoniski iekļaujas jebkurā interjera dizainā. Tur, kur neiederas masīvas portjeras vai gaisīgi aizkari, savu vietu atradīs šīs metāla žalūzijas.

Vairākas horizontālo alumīnija žalūziju priekšrocības slēpjas šo aizkaru konstrukcijā:

  • tās efektīvi aizsargā no saules stariem, jo alumīnijs tos vispār nelaiž cauri;
  • tās nedeformējas saules siltuma iedarbībā;
  • tās nekļūst par statiskās elektrības avotu un putekļu uzkrāšanās vietu.

Bet vai jūs zinājāt, ka horizontālās alumīnija žalūzijas palīdz ekonomēt? Ja telpā ir šādi aizkari, mierīgi varat izvēlēties kondicionieri ar mazāku jaudu. Elektrības un finanšu ekonomija ir acīmredzama.

Horizontālo žalūziju konstrukcijas īpatnības

Horizontālās alumīnija žalūzijas ir kompaktas – tās var piestiprināt gan loga ārpusē, gan starp stikliem (ja ir dubultais stikls), gan loga ailas iekšējā pusē.

Šādu žalūziju darbības princips ir sekojošs: alumīnija plāksnes griežas ap savu asi, un no to slīpuma leņķa ir atkarīgs gaismas daudzums, kas iekļūst telpā. Horizontālo alumīnija žalūziju vadīšanā izmanto trosi (lameļu griešanai ap savu asi) un auklu (žalūziju pacelšanai un nolaišanai).

Kāpēc horizontālās žalūzijas ir praktisks risinājums mūsdienu cilvēkam?

Nav noslēpums, ka mēs dzīvojam laikmetā, kad esam spiesti gandrīz nepārtraukti griezties kā vāvere ritenī. Dabiski, ka ikviens no mums grib redzēt sev apkārt daudzfunkcionālas, viegli kopjamas lietas. Šāds interjera priekšmets ir arī horizontālās alumīnija žalūzijas. 

Šos aizkarus ir ļoti viegli kopt. Rezultātā jūs ieekonomēsiet spēku un dārgo laiku, un noskaņojumu nekad nebojās nepieciešamība tos bieži tīrīt.

Un tā, kā tīrīt horizontālās alumīnija žalūzijas. Ja horizontālās žalūzijas gribat uzturēt tīras regulāri, vienkārši izsūciet lameles ar putekļusūcēju, izmantojot mīksto uzgali.

Ja esat nolēmis veikt horizontālo alumīnija žalūziju ģenerāltīrīšanu, sniedzam jums šādas rekomendācijas:

  1. Pilnībā noņemiet žalūzijas.
  2. Nomazgājiet, izmantojot saudzējošu mazgāšanas līdzekli (nekādā gadījumā neizmantojiet ožamo spirtu un līdzekļus, kas satur ožamo spirtu, pretējā gadījumā lameles ar laiku paliks dzeltenas).
  3. Noskalojiet un noslaukiet žalūzijas.
  4. Piekariet tās atpakaļ.

Izmantojot šādu vienkāršu regulāru kopšanu, horizontālās žalūzijas kalpos jums ļoti ilgi. 

 

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email