Plisē žalūzijas

Plisē plisētas žalūzijas


Žalūzijas plisē

Plisē žalūzijas paliek ar vien populārākas.Viņu nosaukums nāk no plesētas audes, tas nozime salikta pēc harmonikas tipa. Plisē žalūzijes sastāv no audes caur kuru ir izvērti divi diegi kas notur žalūzijas kustības virzienā.

Mūsdienīgs tirgus pastāvīgi piedāvā jaunus iestrādājuma variantus mājokļa vai ofisa iekārtošanai. Tomēr plisē žalūzijas no tā nav kļuvušas mazāk populāras - šis ir viegls izmantošanā funkcionāls lēmums jebkādam interjera tipam.

Kādi var būt aizkari "plisē"

Vis vienkāršakais variants ir plisē klasiskās žalūzijas, kuri ir ļoti pieprasīti, tā kā viegli kļūst par harmonikas dekora struktūras daļu. Viņi var būt horizontāli un vertikāli. Izgatavo tādus aizkarus no papīra, audes vai plastika. šīs žalūzijas teicami pasargā telpu no taisniem saules stariem, appušķo interjeru un sadala ārejo un iekštelpu.

Kad logs ir izvietots zem leņķa vai atrodas griestos, praktisks risinājums ir žalūzijas plisē. Pateicoties uzticamiem stiprinājumiem un audes specifiskam samontējumam, aizkari ne deformēsies zem sava svara.

Horizontālām un vertikālām plisē žalūzijam ir vel viens interesants paveids - viņu sauc "gofre". Tāda aizkaru konstrukcija iekļauj sevī dažus nelielus divkāršu plisē gabaliņus, kas ļauj žalūzijai neitralizēt daļu saules siltuma un gaismas (ieloces tamlīdzīgos aizkaros sanāk blīvākas un līdzenas).

Telpu īpašniekiem ar nestandarta loga formam un izmēriem ir praktisks risinājums - tas ir "arkas" žalūzijas plisē.

Žalūzijas plisē konstrukcijas īpatnības

Aizkaru plisē konstrukcijā ir dažas īpatnības, kas skaidro viņu popularitāti patērētāju starpā:

- plisē žalūzijas ir izgatavotas no ekologiski tīra un droša materiāla (poliestors, poliefirs),

- dažos žalūzijas variantos izmanto audi ar metalizēto virsmu, kas ļauj efektīgi atstarot sauli un uzturēt telpā optimālo temperatūru.

- aizkaru komplektojošās detaļas ir dažādās klasiskās krāsās (balts, brūns, stilizēts kaparam un sudrabam). Bet vajadzības gadijumā viņu var pārkrāsot vajadzīgā jums krasā.

- žalūzijas var pacelt vai nolaist un nofiksēt iebkurā stāvoklī,

- var izmantot dažādām logu formām, tai skaitā arku tipa un trapēcijas formas logiem.

Žalūzijas ir uzstādamas uz katras logu vertnes blīvi pieguļošas pie stikla.

Kas vel ir tik interesants plisē žalūzijās?

Ņemot vērā iepriekš minetās priekšrocības, vis biežāk patērētāji izvēlas plisē žalūzijas. Bet kas vel ir tik īpatnejs šajos aizkaros?

Pirmais, kam pievērsīs uzmanību praktiskās saimnieces, ir tas (ja žalūzijas nav izgatavotas no papīra) kad viņus var mazgāt. Tas ir ļoti Raksti ja aizkarus plisē izmanto logam balkonā vai virtuvē, kur viņi ātri smērējas.

Ļoti parocīgi ir tas, kad tādas žalūzijas var aizvērt virzienā no apakšas uz augšu.

Bet kas ja jūsu logs ir nestandarta (piemēram, trīsstūrīgs vai trapecveidā)? šinī gadījumā bez plisē žalūzijam neiztikt. Tas ir vienīgais variants, tāda loga gadījumā, lai varētu mazināt saules siltuma un gaismas ietekmi telpā.

Aizkari plisē ir neatvietojams risinājums ja Jūsu logs atrodas griestos.

Stiprinājuma komplekta daudzveidība ar plisē aizkariem ļauj uzstādīt viņus uz plastmasa, koka un alumīnija logiem.

Regulēt žalūzijas plisē ir diezgan vienkārši, neskatoties uz viņu izvietojumu. Tam nolūkam ir paredzēti regulātori, tādi kā rokturi, ķēdītes, aukles vai distances vadības pults.

Bet tas, kad materiāls aizkaru plisē izgatavošanai var būt dažādas faktūras un krāsas, ir papildus "ja" šā funkcionālā dekora elementa labumā. Rezultātā Jums ir iespēja izvēlēties tādas žalūzijas, kuras papildinās un pasvītros Jūsu interjeru, pasargājot telpu no saules stariem un no nepiederošiem skatieniem.

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email