Rullo kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas Rīgā pirkt, cenas


Rullo kašešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas plastikāta logiem ir rullo žalūzijas, ko iebūvē rasetēs un uzstāda uz katras logu vērtnes. Lai paceltu vai nolaistu žalūzijas, kasetēs ir iebūvēts specials mehānisms.

Kasešu rullo žalūzijas - tās ir loga dekora paveids, kuras ir populāras sava praktiskuma dēļ, kas var būt teicams funkcionāls risinājums ,lai pasargātu no saules siltuma un gaismas dzīvojamā telpā, veikalā vai ofisā.

Tādā žalūziju konstrukcijā valnis ar audeklu ir paslēpts speciālā alumīnija karbā (kasetē), kurā atrodas arī mehānisms, kas atbild par aizkaru pacelšanu un nolaišanu.

Kasešu žalūzijas ierīce ļauj nofiksēt audeklu jebkurā vajadzīgā stāvoklī un tās vienmēr būs paralēli palodzei, neatkarīgi no tā, cik ir atgāsta loga vertne.

Rullo aizkarus visbiežāk izmanto tad, kad ir nepieciešams noformēt logu balkonā vai lodžijā, var arī virtuvē, jo tādas žalūzijas blīvi nosedz loga vertnes sānos un maksimāli aizsargā no saules stariem..

Kur var uzstādīt kašešu žalūzijas?

Kasešu rullo žalūzijas var izmantot uz plastika, alumīnija un mūsdienīgiem koka logiem. Kasešu žalūzijas ir viegli uzstādamas.

Kādas īpatnības izceļ kasešu rullo žalūzijas?

 • Kasešu žalūzijas konstrukcija ļauj viegli stiprināt aizkarus logam no koka, alumīnija, plastmasas un citu veidu materiāliem. Vēl jāpiebilst, ka tādi aizkari ir ļoti vienkārši ekspluatācijā un ļauj vienkārši regulēt gaismas plūsmu telpā.
 • Vēl ir ļoti izdevīgi tas, ka kasešu žalūzijas apmetas pa vadotnēm , tādēļ tās var izmantot uz loga vertnēm, kuras izmanto telpu vēdināšanai. Ja loga vertne ir atgāsta, tad pateicoties vadotnēm tādas rullo žalūzijas nenokārsies (pateicoties tām pašām vadotnēm).
 • Var papildināt ar to, ka bieži materiāls kasešu rullo aizkaru izgatavošanai ir apstrādāts ar ūdens izturīgu sastāvu, rezultātā žalūzijas neizbalē saulē un ir pasargātas no dažādiem netīrumiem, kas ir praktisks risinājums(piemēram- virtuves logam, garāžas vai priekštelpai).
 • Teicams jaunums tiem, kas smalki vērtē harmoniju dekorā: plašs krāsu spektrs, kasešu žalūzijas stils dod iespēju izvēlēties to variantu, kas noteikti papildinās vai izrotās Jūsu interjeru.

Kas jau iepriekš ir jāzina par kasešu žalūzijām?

Kasešu žalūzijām ir papildus priekšrocības par kurām ir vērts zināt iepriekš:

 • Ja Jūs gribat noformēt mazgabarīta telpu, tad būs jārēķinās ar to, ka kasešu žalūzijas vizuāli mazinās telpu. Pielabot šo efektu var - pieskaņojot kasešu aizkaru krāsu sienu un, vai griestu tonim.
 • Šīs žalūzijas teicami pasargās no saules siltuma un gaismas bērnu istabu, virtuvi, pat skatlogu (piemēram - ziedu veikalā). Vietu sarakstu, kur kasešu aizkari teicami izpildīs savu funkciju un vienlaikus efektīvi papildinās interjeru, var turpināt tālāk.
 • Mūsdienīgie dizaina risinājumi paplašināja vietas kur būs iespējams izmantot kasešu rullo žalūzijas. Tagad tas variants ir ne tikai ofisa loga noformēšanai.
 • Šīs žalūzijas praktiskumu papildina vēl tas, ka tās nekrāj putekļus, jo aizvērtā loga stāvoklī žalūzijas var paslēpt metāla korpusā, līdz ar to tās var izmantot jebkurās telpās.
 • Patīkami patērētājus priecēs arī tas, ka iegadāties šo mūsdienīgo funkcionālo interjera dekoru var pēc demokrātiskām cenām.
 • Atliek tikai izvēlieties vajadzīgo krāsu un izmērus un Jūsu guļamistaba vai darba kabinets būs apgaismots tik daudz, cik Jūs vēlēsities.
 • Pērkot šīs rullo žalūzijas, par savu izvēli ne nožēlosiet, jo tās būs ne tikai skaistas un praktiskas, bet arī kvalitatīvas un tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem pēc kura ir jāizvēlas prece!

Kasešu žalūzijam piestāv dažādas audes - vientonīgas, ar attēlu, teksturētas un audes pret sauli.

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email