Rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas, cenas


Rullo žalūzijas - tas ir stilīgs, aktuāls, efektīvs un iespaidīgs akcents Jūsu telpas interjerā.

Rullo žalūzijas sastāv no vadokļa sistēmas un audekļa no audiem. Tās nosaukums šīm žalūzijam ir nācis no tā, kad pacelšanas mehānisms uztin audekli uz rulli.

Izgatavojot rullo žalūzijas izmanto dažāda blīvuma un faktūras materiālus. Galvenās prasības audeklim ir spēja ielaist, pārņemt un atspoguļot saules gaismu. Lai atvieglot tāda tipa aizkaru ekspluatāciju, viņu konstrukcijas materiālam jābūt antistatiskās un antiputekļu īpašībam. Tādas prasības ir nepieciešamas jo rullo aizkarus nevar mazgāt.

Ar to palīdzību iespējams:

• noslēpties no svešiem skatieniem;

• aizsargāties no saules stariem;

• pārveidot istabas izskatu.

Rullo žalūzijas sastāv no vadokļa sistēmas un audekļa no audiem. Tās nosaukums šīm žalūzijam ir nācis no tā, kad pacelšanas mehānisms uztin audekli uz ruļļi.

Izgatavojot rullo žalūzijas izmanto dažāda blīvuma un faktūras materiālus. Galvenās prasības audeklim ir spēja ielaist, pārņemt un atspoguļot saules gaismu. Lai atvieglot tāda tipa aizkaru ekspluatāciju, viņu konstrukcijas materiālam jābūt antistatiskās un antiputekļu īpašībam. Tādas prasības ir nepieciešamas jo rullo aizkarus nevar mazgāt.

Kas īpatneis ir rullo aizkaros?

Biežāk starp rullo žalūzijam izvēlas atvērtos, par cik viņus vieglāk regulēt. Paceļot tādi aizkari uztinas uz valni, kas ir stiprināts pie sienas ar speciāliem stiprinājumiem. Atverot žalūzijas par audu audekļa līdzenumu atbild papildus sāniskie vadokļi (vienkārša aukle).

Pastāv kasešu un minikasešu rullo aizkaru variants. Atšķirība starp viņem ir tikai izmantošanā. Minikasešu žalūzijas uzstāda uz vienu vertni, bet kasešu uz visu logu Bet konstruktīvi viņi ir vienādi. Valnis uz kuru tiek uztīc audeklis, paslēpjas  speciālā kārba (kasetē).

Rullo žalūzijas zem nosaukuma "rullo" izmanto noformējot logu bēniņu telpā, kad logs atrodas jumtā. Tādā gadijumā aizkari pasargā telpu ka no saules, tā arī no mēnesa gaismas.

Pastāv arī lieli rullo aizkari, kuri būs praktisks risinājums gadienā ļoti lielām logu virsmām (piemēram, veikala skata logam).

Rullo žalūzijas var klasificēt pēc viņu spējām aptumšot telpu. Viņi var būt caurspīdīgi, daļēji caurspīdīgi līdz 90% vai līdz 100% aptumšojuma.

Regulējot rullo aizkarus, lietojam jau pazīstamo paņēmienu - ar ķēdītes palīdzību. Tādu žalūziju izgatavošanai vis biežāk izmanto kvalitatīvu poliesteri (ekologiski tīrs materiāls), kuru var kombinēt ar liniem, ar kokvilnu, ar viskozi un citiem materiāliem. Stiprinājuma elementus parasti izgatavo no augstas kvalitātes plastika.

Sīkāk par ruļļu žalūzijas priekšrocībam.

Parskaitītās zemāk rullo aizkaru īpatnības - tas ir to nešaubīgās priekšrocības:

  1. Grandioza izvēle pa krāsu palitru, faktūru un tekstūru īpatnībām. Rezultātā pircējam ir iespēja izvēlēties aizkarus jebkuram interjeram.
  2. Kvalitatīvs audums, no kā izgatavo pamata audeklis, kuram izmanto dažādus materiālus, papildus ir piesūcināts ar speciālu maisījumu, kas pasargā žalūzijas no izbalēšanas un putekļu uzkrāšanas.
  3. Rullo žalūzijas ir apveltītas ar spēju atspoguļot saules gaismu, kas paaugstina termoisolācijas līmeni telpā, kur viņus pielieto.
  4. Tādas žalūzijas izcili saskan ar aizkariem.

Šīs žalūzijas nodrošina 100-procentīgu telpas aptumšošanu, kas dara tos par praktisku lēmumu izmantot, piemēram, bērnuistabā vai operācijas zālē.

Rollo aizkaru kompakti izmeri ir viņu papildus priekšrocības. Vel var pievērst uzmanību tam, kad nostiprināt šīs žalūzijas ir ļoti vienkarši jebkurā vietā (vai pilnīgi uz visu logu, vai uz katras logu vertnes atsevišķi).

Kas attiecas uz žalūzijas aprupi, tad viņš ir minimāls: pietiekoši ir vienkārši noslaucīt žalūzijas ar mitru lupatiņu, bet nejauša piesārņojuma gadījumā netīrumus var aizdabūt ar ziepjainu siltas ūdens šķidruma palīdzību.

Uzstādīt tādus aizkarus var uzreiz visā dzīvoklī. Montāžas laikā galvenais ņemt vērā rullo aizkaru konstrukcijas īpatnības, lai viņu izmantošana būtu viegla un maksimāli funkcionāla. Piemērām, virtuves logam labāk izmantot rullo žalūzijas, kas stiprinas pie logu vertnes, lai rezultātā tā varētu ekonomēt vietu un vienlaikus koriģēt apgaismojuma pakāpi telpā.

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email