Žalūzijas diena-nakts

Žalūzija diena nakts pirkt, cenas


Žalūzijas "Diena-nakts" vai "zebra" ir izgatavotas no divslāņu svītrainās audes, ar nomainošām blīvām un caurspīdīgam horizontālām svītram. Paceļot vai nolaižot žalūzijas, svītras virzas viena attiecība otrai tadā veidā, kad var regulēt gaismas plūsmi līdz pilnai žalūzijas aizvēršanai.

"Diena-Nakts" žalūzijas īpatnības ir – žalūzijas sastāv no divslāņu auduma kurā nomainas horizontālās svītras kā arī, tās ir, no blīva un caurspīdīga materiāla. Nolaižot, vai paceļot tādus aizkarus Jūs nobīdat svītras vienu attiecīgi otrai, tādā veidā regulējot gaismas plūsmu telpā.

"Diena-Nakts" ruļļu aizkaru konstrukcijas darbības princips:

Ja agrāk Jūs neizmantojāt žalūzijas, tad žalūziju "Diena-Nakts” konstrukcija Jūs nedaudz izbrīnīs.

šie aizkari nav līdzīgi standarta variantam, ar atveramām un aizveramām līstīm. Žalūzijās tipa "zebra" ir izmantoti divi auduma slāņi, izvietoti paraleli viens otram. Velkot ķēdīti Jūs pārvietojat vienu slāni attiecīgi otram, tādā veidā regulējot tumšo un gaišo svītru stāvokli. Ja gaišās svītras sakrīt, tad istabā paliek gaišāks un, ja otrādi, tumšās svītras sakrīt, tad Jūs aizverat žalūzijas.

Iepazīstoties ar žalūziju "Diena-Nakts" konstrukciju, var rasties jautājums:

Kā regulēt, šos ruļļu aizkarus?

Ļoti vienkārši: Neskatoties uz atšķirīgiem pantiem starp "zebra" žalūzijām un standarta, regulēšanai izmantojam vienu un to pašu principu - ar speciālās ķēdītes palīdzību. Regulējot tādus ruļlu aizkarus, jūs sadzirdēsiet raksturīgu metāla skaņu.Tas ir tādēļ, ka konstrukcijā tiek izmantojams jaudīgāks mehānisms, kas dod iespēju pacelt un nolaist divus slāņus blīvas auduma.

Kādas pastāv īpatnības uzstādot žalūzijas "Diena-Nakts"?

Ruļļu aizkarus "zebra" stiprina pie loga,izmantojot divus sāniskus stiprinājumus, kas nepieciešams, lai nofiksētu valni ar audeklu. Uzstādīt tādas žalūzijas var uz visu logu ,vai uz katru vērtni. Žalūzijas "Diena-Nakts" audums sāniski ir noturēts ar vertikālo auklu, kas ļauj ilgstoši saglabāt aizkaru formu. Tāda konstrukcija netraucē izvēdināt telpu.

Kapēc japievērš īpaša uzmanība "zebra" tipa žalūzijam?

Ruļļu aizkaru galvenās priekšrocības ir:

  • - tādas žalūzijas nekrāj sevī putekļus,
  • - žalūzijas konstrukcija "Diena- Nakts" ļauj ļoti ātri parādīties logā pie nepieciešamības,
  • - plašs audumu sortiments ļauj,atrast vispiemērotākos aizkarus Jūsu interjeram (audums ar metaliskiem atspulgiem, stilizētas zem dabiskās koksnes, akmens,vientonīgi vai faktūras audekli),
  • - stiprīnājuma elementiem ir dažādi toņi (balts, brūns vai stilizēts - dabiskā ozola tonī),
  • - ķēdīte regulēšanai ir papildināta ar lodītem, lai varētu nofiksēt žalūzijas stāvokli. šīs lodītes izskatās kā papildus aksesuārs,
  • - uzstādot žalūzijas "zebra" nav ierobežojuma, var uzstādīt arī uz logu vērtnem.

Parskaitītās ruļlu žalūzijas priekšrocības var papildināt ar dažām atšķirībām:

  • - tādas žalūzijas ar vienu rokas kustību ļauj Jums regulēt vēlamo apgaismojumu telpā,
  • - vadības sistēma tādos ruļlu aizskaros var būt atvērta, kasešu un mini kasešu,
  • - paredzēta kā rokas vadībai, ta arī ar pulti - distances vadība.

Dizainieri pozitīvi vērtē žalūzijas tipa "Diena-Nakts" izmantošanu ,un iesaka lietot viņas dažādās telpās (guļamistabā, viesistabā, bērnu istabā). Tādi ruļļu aizkari ,ir labs papildinājums jebkuram interjeram un ar savu lielo funkcionālismu sagādās Jums prieku!

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email