Žalūzijas pret sauli

Žalūzijas pret sauli Rīgā


Žalūzijas pret sauli ir ispildītas no tā saucamas "blackout" auduma un pilnībā pasargā no saules stariem uz 100%. Ar šī auduma palīdzību var pilnībā aptumsot telpu.

Kā var izmantot audumu pret sauli

No "blackout" audes var izgatavot dažādas žalūzijas:
       - rullo žalūzijas uz visu gaismas aili,
       - kasešu žalūzijas uz plastika logiem, kuras uzstāda uz katru loga daļu.

Pateicoties blīvai audei telpā var panākt pilnu tumsu. Žalūzijas ar blīvu audi var izmantot bērnu istabā, guldinot bērnus dienas laikā, vai uzstādot proektoru filmas demonstrācijai.

Saules atstarojošās žalūzijas pamatā ir audēklis, kuru nosaukums ir black-uot. Viņi nodrošina 100% telpu aptumsošanu.

Kur un kapēs ir jāizmanto saules atstarojošās žalūzijas?

Blackout žalūzijas popularitāte aug procentuāli vispār rullo aizkaru pieprasījumam. Ražotāji nepārtraukti strādā paplašinot sortimentu, jo izmantot šīs žalūzijas ir ērti un rūpēties par viņiem it vienkarši. Žalūzijas tagad ir ne tikai funkcionālā daļa no istabas vai mājas dekora. Saules aizkarus blackout var izmantot lai pilnīgi aptumsot telpu piemēram, kinozalē vai telpu, kuru izmanto kā fotolaboratoriju.

Šīs žalūzijas ir ērti izmantot bērnu istabā, sakarā ar to ka viņi nepārraida gaismu, Jums būs vieglāk noguldinat bērnu arī dienas laikā.

Saules atstarojošās žalūzijas īpatnības

Žalūzijas blackout vel ir unikālas tapēc ka viņi uz 99% pasargā ne tikai no saules gaismas, bet arī no spilgtā ielas apgaismojuma, vakarā un nakts laikā un no neona reklāmām.

Izgatavojos saules atstarojošās žalūzijas, izmanto trīsslāņu materiālu, kurš nalaiž garām gaismu un gruti uzliesmo, kas ļauj viņus izmantot logam, kas ilgstoši atrodas zem saules staru iedarbības. Audēklis no kā izgatavo žalūzijas blackout, vel ir apveltīts ar spēju pārņemt skaņu un apgādā labu siltumizolāciju. Saules atstarojošās žalūzijas visā garantijas termiņa laikā brīnīšķigi izpilda savu galvēno uzdevumu (noturēt saules staru iedarbību) un neizbalē.

Rullo žaluzijas blackout konstrukcijā visbiežak ir vienots audeklis no blīviem audiem, kuri iztēlojas krāsu, lēmumu, kolosālā sortimentā. Saules atstarojošās žalūzijas izmanto arī citu rullo aizkaru paveidu ražošanā.

Žalūzijas blackout izgatavošanai pielieto poliesteru, zīdu un citus sintētiskus vai dabiskus materiālus, kurus papildus var krāsot dažados toņos. Pamata audekļa plaša tekstūra un krāsas daudzveidība ļauj tādām žalūzijam izcili harmonēt ar loga azkariem.

Regulējot tādus rullo aizkarus, izmanto standarta žalūzijas vadības principus.

Saules atstarojošās žalūzijas un interjers

Aptumsošanas žalūzijas skaitās par univesālu lēmumu funkcionālam dekoram. Tie iekļausies interjerā harmoniski un viegli un uzstādīt tos var uz jebkādu loga aili.

Žalūzijas blackout konstrukcija izslēdz pat minimālas sāniskas gaismam spraugas. Bet tad kad tadas žalūzijas ir savaktas, viņu klātbūtne uz loga nav manāma.

Skatoties kadā stilā ir noformēta telpa, kurā tiks izmantotas saules astarojošās žalūzijas, var izvēlēties dažadus variantus: japaņu aizkarus, žalūzijas ar plisē, romiešu aizkarus vai citus.

Pirmais variants papildina dekoru ar austrumu kolorītu, tapēc tādas žaluzijas labāk izmantot noformējot nestandarta loga ailes, lielam vai panorāmu logam.

Kas attiecas uz žalūzijas blackout ar plisē, tad viņus var teicami izmantot dekorējot arku logu vai logu, kad telpa atrodas bēniņu stāvā, ka arī vertikāli vai ieslipi izvietojamos stiklaiņos līmeņos. Tadu aizkaru pielietošana ir vienīgā iespēja 100% aptumšot tēlpu ar mestandarta logu formam. Regulēt tādus aizkarus var kā ar standarta ķēdīti ka arī ar pultu (distnces vadību).

Jums napieciešams apgadāt guļamistabu ar komforta apgaismojumu? Vai jānoforme logs telpā, kur nedrīkst iespaidot taisnie saules stari? Tad saules atstarojošās žalūzijas - tas ir vienlaikus operatīvs un praktisks risinājums pārskaitītiem augstāk uzdevumiem un dekoratīvs elements, kurš pie pareizas dekora krāsu un izmēru izraudzīšanas kļus par interjera organisko komponentu Jūsmājas. 

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email