Aereco - vēdināšana


Ventilācija Aereco – tā ir sistēma, kas ļauj organizēt dabisku gaisa apmaiņu jebkuras nozīmes un lieluma telpās. Svaiga gaisa pieplūdi nodrošina speciāli pieplūdes ventiļi.

Ventilis EMM – ta ir unikāla kompānijas Aereco izstrādne. Tā iekšpusē atrodas speciāla higroskopiska lente, kas spēj izstiepties un pavērt vārstu.

Šādu pieplūdes vārstu darbības princips ir vienkāršs. Kad gaisa mitrums telpā samazinās zem normas, vārsts paplašinās, līdz ar to gaisa pieplūde no āra pavājinās. Kad gaisa mitrums telpā, tieši otrādi, ir paaugstināts, vārsts sašaurinās, pateicoties kam, pastiprinās svaiga gaisa pieplūde no āra. Ja ārā ir stipri vējains vai auksts laiks, ar vieglu rokas kustību iespējams pārslēgt vārsta darba režīmu,  līdz minimumam samazinot gaisa plūsmu.

 

Lai caur vārstu notiktu gaisa plūsma, nepieciešami divi nosacījumi:

- normāli jādarbojas mehāniskajai vai dabiskajai nosūces vēdināšanai;

- jābūt nodrošinātai gaisa apmaiņai starp telpām vai caur vēdināšanas restēm sienās, vai pa pusotru centimetru platu spraugu, kuru izzāģē durvju vērtnes apakšā.

Protams, ventilācijas sistēma ar vārstu Aereco pielietojumu – ir absolūti jauns, svaigs skatiens uz telpu vēdināšanas problēmu.

 

Aereco sistēmas priekšrocības:

- EMM markas ventiļi ir ieguvuši plašu popularitāti, ar savu ērtumu ekspluatācijā un vienkāršību uzstādīšanā;

- gaisa pieplūde notiek tikai tajās istabās (birojos), kur pašreizējā momentā uzturas cilvēki;

- caurvēja, no kura mēs tik ļoti baidāmies, neesamība padara kompānijas Aereco ventiļus par ideālu risinājumu telpām, kurās var uzturēties cilvēki ar pavājinātu imunitāti vai mazi bērni;

- vēdināšanas sistēmas Aereco pielietojums ļauj ietaupīt elektroenerģiju;

- pateicoties gaisa mitruma regulēšanai telpās, var aizmirst par pelējumu un aizsvīdušiem stikliem;

- vārstiem Aereco nav nepieciešams elektropieslēgums, tiem praktiski nav nepieciešama īpaša kopšana, pietiekami reizi gadā iztīrīt tos ar putekļu sūcēju;

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
* Telefons
Email