Aiļu apdare

Logu aiļu apdare, cena


anonsPēc logu uzstādīšanas logu ailes parasti ir apdrupušas, spraugas starp loga rāmi un loga aili aizpildītas ar putām. Ja klients pats nevēlas veikt aiļu remontu, piedāvājam aiļu apdares pakalpojumus.

Kas ir logu aiļu apdare

Pēc vecā loga demontāžas un jaunā loga uzstādīšanas ailē, skatam atklājas sienu veidojošie materiāli: betona paneļi, koka dēļi vai ķieģeļi, kurus pirms tam apslēpa iepriekšējā apdare.

Bez tam, redzami būs arī materiāli, kuri izmantoti jaunā loga uzstādīšanai: montāžas putas, stiprinājumi, putuplasts, distanceri vai citi nepieciešamie materiāli. 

Lai telpas izskats būtu estētisks, nepieciešams veikt loga ailes kosmētisko remontu. 

Logu aiļu iekšējā un ārējā apdare

 

Logu aiļu iekšējā apdare ar reģipsi

  • reģipša uzstādīšana ailes sānos un augšpusē, 
  • montāžas putu apgriešana un to špaktelēšana pa ailes perimetru, 
  • reģipša noslēguma špaktelēšana pirms krāsošanas, 
  • gatavās ailas krāsošana

 

 Logu aiļu ārējā apdare

Ārējo apdari veicam:

  • aizšpaktelējot spraugas starp sienu un loga rāmi  
  • ar metāla noseglīstēm

logu aiļu apdares cena

Pilna iekšējo un ārējo aiļu apdare tipveida projektos tiek aprēķināts atkarībā no loga vai balkona bloka izmēriem, kā arī no sienu biezuma, ieskaitot materiālu vērtību.

Dažkārt, konstruktīvu apsvērumu dēļ, aiļu ārējo apdari jāveic, nosedzot spraugas un montāžas putas ar metāla noseglīstēm, kas pārklātas ar PE pārklājumu logam atbilstošā krāsā. 

Šajā gadījumā jārēķinās ar papildus izmaksām no 3 eur par tek.metru. Kopēja cena par noseglīstes uzstādīšanu ir atkarīga no loga vai balkona bloka izmēriem.

Piedāvājam arī aiļu apdari pēc ārdurvju uzstādīšanas.