Lodžiju iestiklošana

Plastikāta lodžijas, alumīnija bīdāmas lodžijas


anonsVai mājās ir vēl mājīgāks stūrītis par labiekārtotu lodžiju? No tās parasti paveras skats uz smaragdkrāsas zaļumiem un debesu zilgmi, bet naktīs tajā ielaužas snaudošās pilsētas ugunis. Padarīt šo vietukomfortablāku visa gada garumā palīdzēs lodžijas iestiklošana.

Ko piedāvā logu industrija

Nav noslēpums, ka ariestiklotiem rāmjiem aizsegtai lodžijai piemīt rinda priekšrocību. Šajā sarakstā ir aizsardzība pret putekļiem un gružiem, kā arī pret iespēju saņemt “dāvaniņu” no augšējā stāva izmesta izsmēķa veidā. Kā priekšrocību var minēt arī bērnu drošību un iespēju radīt īstu paradīzes nostūrīti atpūtai.  Nav mazsvarīga arī lodžijas iestiklošanas priekšrocība aizsardzībai pret ziemas vējiem un aukstumu. Pastāv vairākas shēmas šīs zonas nostiprināšanai, bet starp tām ir arī tautā iemīļots “pārītis”:

Plastikāta lodžijas

Iestiklošana ar plastikāta profilu rāmjiem – tā sauktais “siltais” iestiklojums. Tam raksturīgs labs ārējais izskats un ilgmūžība, demokrātiska cena un praktiskums. Stikla pakešu uzstādīšana labvēlīgi ietekmē mājokļa telpu izolāciju pret trokšņiem, kā arī nodrošina pilnīgu hermētiskumu un kalpo par papildus siltinātāju.

Aprīkošana ar PVC logiem, ideāli piemērota lodžijas pārvēršanai pilnvērtīgā apdzīvojamā platībā vai arī esošo istabu derīgās platības palielināšanā.

Iestiklota lodžija – tā ir iespēja papildus kabineta vai personiskās trenažieru zāles ierīkošanai. Lai šo zonu savestu pilnīgā kārtībā, varētu būt nepieciešama lodžijas pilna siltināšana. Lai arī kāds veidols to arī nesagaidītu, šeit vienmēr atradīsies iespēja, plaši atvērot logus, sajust sevi kā lielās pasaules daļiņu – laipnu un labvēlīgu!

Alumīnija bīdāmas lodžijas

Iestiklošana ar bīdāmajām aukstajām alumīnija konstrukcijām atšķiras ar ekoloģiskumu un ilgmūžību. Ja vēlaties saglabāt mājoklī dabisko vēdināšanu, tad to uzstādīšana ir vietā. Viegls, gaisīgs profils savienojumā ar gaismu caurlaidīgu materiālu lieliski tiks galā ar savu lomu, aizšķērsojot ceļu putekļiem un skaņām no āra.

Bīdāmās konstrukcijas sastāv no alumīnija rāmja un stikla vienā kārtā, kur izolējoša starplika starp diviem metāla slāņiem nav paredzēta. Labu plusu šai konstrukcijai var dot par temperatūras paaugstināšanos telpā šaipus stikla starpsezonu laikā. Šajos gada periodos lodžijas telpā var būt ievērojami siltāk, nekā “aiz borta”. Mājoklis ar šādu “siltumnīciņu” ir aizsargāts pret stipru vēju, un tāpēc tas ir mājīgāks.

Alumīnija profili nav smagi un nerada ievērojamu slodzi uz būvkonstrukcijām, tādēl tās var uzstādīt jebkurās ēkās.