Logu blīvgumijas

Logu blīvgumijas


anonsJauni plastikāta logi – tas šodien ir labākais variants, ko vien cilvēks ir izdomājis. Bet naivi būtu uzskatīt, ka to uzstādīšana – ir pēdējā manipulācija, pēc kuras jūs uz daudziem gadiem varēsiet  aizmirst par to. Katrai konstrukcijai nepieciešama regulāra profilaktiskā apskate, kuras mērķim jābūt ne tikai bojājumu konstatēšanai, bet arī brīdinājuma saskatīšanai par iespējamo bojājumu rašanās iespēju tuvākajā laikā.

Būs daudz vienkāršāk atrisināt problēmu tās sākuma stadijā, nekā pēc tam remontēt visu izstrādājumu. Būtu jāzin, uz ko vērst savu uzmanību vispirmām kārtām.  Piemēram, plastikāts un stikls jums kalpos labi daudzus gadus, bet furnitūra laiku pa laikam tomēr iziet no ierindas. Tomēr visvārīgākā detaļa loga profilāir blīvgumijas, tādēļ to stāvoklim jāseko vispirmām kārtām.

 

 

Mazās blīvgumijas lielā nozīme

Piedāvājam logu blīvgumiju maiņu

Blīvgumijai ir divas galvenās funkcijas: skaņas izolācija un siltuma izolācija. Tā neļauj caurvējiem iekļūt mājās, bet ļauj saglabāt labvēlīgu un siltu mikroklimatu telpās.

Pie tam, tā var kalpot arī  par lielisku dekoru, jo pieejami divi krāsu risinājumi: melns un gaiši pelēks. Kādu krāsu izvēlēties, atkarīgs tikai no jūsu gaumes, bet universālākais vienmēr būs gaiši pelēkais tonis, kas nav tik uzkrītošs, kā melnais.

Saules gaismas, aukstuma, vēja, mitruma, putekļu un daudzu citu vides ārējo faktoru iedarbības rezultātā ne tikai pasliktinās blīvgumijas sākotnējais ārējais izskats, bet tā zaudē arī raksturīgākās īpašības. Tās struktūras blīvums pazeminās tik ļoti, ka sāk veidoties plaisiņas, caur kurām telpās iekļūst viss tas, no kā mēs bijām paslēpušies aiz drošā plastikāta loga. 

Bet baidīties no tā nekādā gadījumā nevajadzētu. Blīvgumiju ir ļoti viegli nomainīt. Pat vairāk! Daži ražotāji pat iesaka darīt to regulāri: vienu reizi trīs gados.

Ko mums dos blīvgumijas nomaiņa ar jaunu?

Piedāvājam blīvgumiju nomaiņu

Blīvgumijas nomaiņai daudz laika nav vajadzīgs, bet rezultāts jūs noteikti iepriecinās:

  • Pazudīs caurvēji, kā arī logu svīšana aukstā laikā;
  • Apkures radītais siltums paliks telpā, nevis izplūdīs laukā caur spraugām;
  • Jaunā blīvgumija nodrošinās vērtnes blīvu piespiešanos rāmim, kā arī vieglu loga atvēršanu un aizvēršanu;
  • Telpā neiekļūs pārliecīgs mitrums;
  • Uzlabosies skaņas izolācija;
  • Logi kļūs skaistāki un jaunāki,  jo vecā gumija bojāja to estētisko izskatu, bet jaunā dāvās svaigumu un otro dzīvi visai konstrukcijai.

Blīvgumija – tā ir tikai maza detaļa, par kuru mēs aizmirstam, izvēloties kvalitatīvu furnitūru un drošu stikla paketi. Bet tādā sarežģītā sistēmā katram elementam ir milzu nozīme un ietekme uz visa izstrādājuma stāvokli kopumā.

Piedāvājam blīvgumija profilam ALUPLAST un WITAL!

Piedāvājam blīvgumijas profilam ALUPLAST un WITAL vērtnei un rāmim.

Blīvgumiju cena tiek rēķinata pēc tekošiem metriem.