Logu uzstādīšana ziemā

Kāpēc uzstādīt plastikāta logus ziemā


anonsKlīst viedoklis, ka ziemā plastikāta logus uzstādīt nedrīkst. Pie tam tiek nosaukts tūkstotis un viens iemesls, kāpēc?

 

Logu uzstādīšana ziemā

Dažas bažas par logu uzstādīšanu ziemas laikā:

  • atdzisīs dzīvoklis;
  • nesaķersies hermētiķis vai putas;
  • radiatori sasals;
  • utt. utml.

Un vispār esot visai baisi ir izņemt logu ziemas aukstumā.

Daļa taisnības, protams, visā tajā ir, it sevišķi, ja jūsu radiatori ir pārdzīvojuši revolūciju, bet dzīvoklī ir mazs bērns, un pavisam nav uz kurieni doties logu nomaiņas laikā. Bet pēc būtības, lielākā daļa no bailēm parasti izrādās izdomāta, bet iespējamās izdevības no tā, ka logu nomaiņa notiek ziemas laikā, jūs kā pasūtītājs pilnīgi reāli būsiet zaudējis.

Plusi logu uzstādīšanai ziemas laikā

  • Atlaides.

Lielākā daļa no logu kompānijām ziemas periodā izjūt asu pasūtījumu trūkumu, un, lai pilnīgi nesēdētu bez darba, piedāvā diezgan ievērojamas atlaides par saviem pakalpojumiem. Arī tie, kam nav problēmu ar pasūtījumiem, ir spiesti pazemināt cenas, lai nepieļautu potenciālo pasūtītāju aizplūšanu, ko varētu izsaukt lielās cenu starpības. Un tas nozīmē to, ka, pērkot logus ziemā, var ietaupīt līdz pat 30 %.

  • Оperativitāte.

Sezonā, kad pasūtījumu ir milzīgs daudzums, bet katram strādniekam joprojām ir tikai divas rokas, rindu uz logu montāžu nākas gaidīt diezgan ilgi, dažos gadījumos pat līdz pusotram mēnesim. Toties ziemā pilnīgi iespējams iekļauties 7 – 10 dienās.

  • Кvalitātes kontrole.

Ziemā ir daudz vienkāršāk izkontrolēt montāžas brigādes darbu, jo nepilnības redzamas uzreiz. Ja nekvalitatīvi izpildīti montāžas Izpildītie darbi ziemas laikā, no visām spraugām sāks pūst un pilēt. Vasarā tas nav jūtams un dažkārt, lai izlabotu trūkumus, nepieciešamas galējas metodes, tādas kā palodzes vai ailu apdares demontāža, kas protams, sagādā milzums daudz neērtību, liekas galvassāpes un liekus izdevumus.