Moskītu tikls "Antikaķis"

Rāmju moskītu tīkli logiem, Antikaķis, cena


anonsMoskītu tikls ""Antikaķis" speciāli izveidots, ar asiem nagiem, zobiem un knābjiem apveltītu, radībiņu īpašniekiem.

Ja jūsu mājās dzīvo tāds mīlulis, tad droši vien esat saskāries ar problēmu, ka moskītu tikli ļoti ātri nolietojas. Iemeslu tam ir daudz:

  • putniņš, kas nolēmis pastaigāties pa loga ārējo palodzi, kamēr uz iekšpalodzes mierīgi snauž pūkains radījums;
  • šalcošas lapas, kas tik ļoti atgādina tauriņu bariņu;
  • kukainīši, kas apsēdušies uz sieta, cerībā atrast izeju;
  • dabiska ziņkārība, kas dažkārt laupa piesardzību.

Arī dzīvnieciskos instinktus neviens nav atcēlis. Un par prieku būt apmīļotam, aplaizītam un apmurrātam nākas maksāt ar apgrauztām čībiņām, saplūkātām tapetēm, saplēstiem pretinsektu sietiem. Bet ja čībiņas var noslēpt skapī, un sienu nokrāsot, tad atteikties no svaiga gaisa, turot logus aizvērtus, diez vai ir saprātīgi. Bet pretinsektu sietu ražotāji ir atraduši risinājumu.

Rāmja moskītu tikls ""Antikaķis"

moskītu tikla "antikaķis" īpašības

Tīkls “antikaķis”plastikāta logiem paredzēts ne tikai telpas aizsargāšanai no kukaiņiem, bet arī mājdzīvnieku aizsargāšanai no izkrišanas vai izlidošanas pa logu. Tīkla audekls veidots no ļoti izturīgām, daudzslāņainām poliestera šķiedrām, kas klātas ar PVC kārtu, lai dzīvnieks tīklu nesaplēstu.

Moskītu tikls "antikaķis" ir izgatavots no alumīnija pavedieniem, kas 2-3 reizes resnāki par parasto pretinsektu sietu pavedieniem, un kas savā starpā sametināti krustošanās vietās. Pateicoties tam, tiek panākta lielāka sieta izturība. Bet tas vēl nav viss. Sevišķi izturīgs stiprinājums droši notur sietu rāmī, bet mīluli mājās, atbrīvojot saimnieku no piespiedu nepieciešamības pārskaitīt kaķu dzīvībiņas.

Moskītu tikla ""Antikaķis" uzstādīšana

Tīkls “antikaķis” tiek izgatavots alumīnija rāmī ar āķiem, tāpat kā parastie rāmja tīkli.

Šādu rāmi ir viegli uzstādīt un noņemt, beidzoties „odu sezonai”, vai kad ir nepieciešams, piemēram, logu mazgašanai.

Parējā laikā tikls droši pieguļ pie loga rāmja un netraucē loga aizvēršanai.