Pretinsektu siets STOP CAT


anonsPretinsektu siets STOP CAT (stop-kaķis) speciāli izveidots, ar asiem nagiem, zobiem un knābjiem apveltītu, radībiņu īpašniekiem.

Ja jūsu mājās dzīvo tāds mīlulis, taddroši vien esat saskāries ar problēmu, ka pretinsektu sieti ļoti ātri nolietojas. Iemeslu tam ir daudz:

  • putniņš, kas nolēmis pastaigāties pa loga ārējo palodzi, kamēr uz iekšpalodzes mierīgi snauž pūkains radījums;
  • šalcošas lapas, kas tik ļoti atgādina tauriņu bariņu;
  • kukainīši, kas apsēdušies uz sieta, cerībā atrast izeju;
  • dabiska ziņkārība, kas dažkārt laupa piesardzību.

Arī dzīvnieciskos instinktus neviens nav atcēlis. Un par prieku būt apmīļotam, aplaizītam un apmurrātam nākas maksāt ar apgrauztām čībiņām, saplūkātām tapetēm, saplēstiem pretinsektu sietiem. Bet ja čībiņas var noslēpt skapī, un sienu nokrāsot, tad atteikties no svaiga gaisa, turot logus aizvērtus, diez vai ir saprātīgi. Bet pretinsektu sietu ražotāji ir atraduši risinājumu.

Siets STOP CAT ir izgatavots no alumīnija pavedieniem, kas 2-3 reizes resnāki par parasto pretinsektu sietu pavedieniem, un kas savā starpā sametināti krustošanās vietās. Pateicoties tam, tiek panākta lielāka sieta izturība. Bet tas vēl nav viss. Sevišķi izturīgs stiprinājums droši notur sietu rāmī, bet mīluli mājās, atbrīvojot saimnieku no piespiedu nepieciešamības pārskaitīt kaķu dzīvībiņas.

Iegādājoties sietu STOP CAT,jūs ne tikai aizsargājat savu māju no mušām, odiem un citiem “mošķiem”, bet arī pasargājat savu mīluli no izkrišanas pa logu, bet sevi no skābekļa bada, kas kļūst arvien izplatītāka parādība lielpilsētas apstākļos.