Par uzņēmumu

Mūsu produkcija

Plastikāta logi un durvis

Logi dzīvokļiem un privātmājām

Uzņēmums Zebra Group jau vairāk nekā 10 gadus specializējies plastmasas logu un ar tiem saistītu piederumu un pakalpojumu jomā. 

Mēs strādājam Latvijas tirgū un piedāvājam šādu produkciju:

 • plastmasas logi, durvis un lodžijas
 • bīdāmās alumīnija lodžijas
 • žalūzijas, moskītu tīkli

Kā uzzināt logu cenu?

Piedāvājam trīs aprēķina variantus

 • Lai uzzinātu logu cenu dzīvokļiem tipveida mājās, izmantojiet instrumentu «Kalkulators» / Sadaļa «Logi sērijveida dzīvokļiem», izvēlieties savas mājas sēriju, nepieciešamos logus un to konfigurāciju. Ja neatrodat atbilstošu māju vai logus, piezvaniet mums un nosauciet aptuvenus logu izmērus. 

   

 • Bezsaistes aprēķina variants tiem, kas vēlas saņemt cenas piedāvājumu e-pastā. Izmantojiet instrumentu  «Piedāvājums uz e-pastu» / Sadaļa «Nestandarta logi» — izvēlieties logu konfigurāciju, ievadiet aptuvenus izmērus, nepieciešamos pakalpojumus un nosūtiet aprēķina pieprasījumu.

 • Ja Jums ir logu specifikācija - rasējumi, zīmējumi vai fotogrāfija - sūtiet gatavos failus uz elektroniskā pasta adresi info@zebralogi.lv. Lai sagatavotu precīzāku piedāvājumu, nepieciešams norādīt turpmāk minēto informāciju:

  - profila krāsa

  - stikla paketē esošo stiklu daudzums

  - ārējo un iekšējo palodžu platums

  - montāža, demontāža

  - veco logu izvešana un utilizācija

  - aiļu apdare

  - objekta atrašanās vieta (pilsēta vai rajons).

 1-2 darba dienu laikā savā e-pastā Jūs saņemsiet cenu piedāvājumu.

KĀ TEIK VEIKTS PASŪTĪJUMS?

Konstrukcijas pasūtījums ar montāžu. Ja Jūs esat pieņēmis lēmumu par pasūtījumu un vēlaties to veikt pie mums, jāveic trīs vienkārši soļi:

 1. meistars brauc pie Jums uz mājām vai objektu, veic precīzus mērījumus logu ražošanas vajadzībām, saskaņo ar Jums pasūtījuma detaļas un noslēdz līgumu;
 2. Jūs veicat priekšapmaksu materiālu iegādei, un mēs sākam konstrukcijas ražošanas procesu;
 3. kad konstrukcijas ir gatavas, menedžeris sazinās ar Jums, lai saskaņotu uzstādīšanas laiku. Norādītajā laikā mēs veicam konstrukcijas piegādi un montāžu, Jūs pieņemat darbu un samaksājat atlikumu.

Konstrukcijas pasūtījums bez montāžas. Lai pasūtītu logus bez montāžas, ar piegādi vai pašiem saņemot tos mūsu noliktavā Rīgā, nepieciešams:

 1. apstiprināt saņemto e-pastā cenu piedāvājumu-kalkulāciju
 2. Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu uz e-pastu
 3. pēc pasūtījuma izgatavošanas menedžeris sazinās ar Jums un vienojas par konstrukciju saņemšanas vai piegādes laiku. Jūs samaksājat atlikumu un saņemat pasūtījumu

Jums ir vajadzīga konsultācija?
Atstājiet savu tālruņa numuru

Ar Jums sazināsies menedžeris, lai precizētu pasūtījuma detaļas, 1 darba dienas laikā.
Vārds, Uzvārds
Telefons*
Email