Raksti par logiem

Raksti par logiem


 • Logu tehniskie parametri
  2023-04-20

  Mēs piedāvājam plastikāta logus no 6-kameru vācu profilu sistēmas ALUPLAST IDEAL 4000 un ALUPLAST IDEAL 7000.  Tā ir pasaules līdera logu profilu ražošanā jaunākā izstrādne. Abas sistēmas ir izgājušas visas nepieciešamās izmēģinājuma pārbaudes un tām ieguvušas atbilstības sertifikātus, bet prognozējamais to kalpošanas ilgums ir 40 gadi.

 • Papildu logu vērtne
  2019-07-02 14:19:00

  3317

  Vērtne ir loga daļa ar furnitūru, kas ir iebūvēta rāmī. Pirms logu pasūtīšanas būs jāizlemj, kuras loga daļas būs neveramās un kuras ar vērtnēm.

 • Būvgružu izvešana un utilizēšana
  2019-07-02 14:17:00

  3316

  Tikai mūsu klientiem!

  Mainot logus veidojas būvgruži – veco logu rāmji, stikl, apmetumu gabali un citi atkritumi. Tāpēc ir jāizlemj, ko darīt ar veciem logiem.

 • Logu blīvgumiju nomaiņa
  2018-01-11 00:00:00

  3290

  Jauni plastikāta logi – tas šodien ir labākais variants, ko vien cilvēks ir izdomājis. Bet naivi būtu uzskatīt, ka to uzstādīšana – ir pēdējā manipulācija, pēc kuras jūs uz daudziem gadiem varēsiet  aizmirst par to. Katrai konstrukcijai nepieciešama regulāra profilaktiskā apskate, kuras mērķim jābūt ne tikai bojājumu konstatēšanai, bet arī brīdinājuma saskatīšanai par iespējamo bojājumu rašanās iespēju tuvākajā laikā.

  Būs daudz vienkāršāk atrisināt problēmu tās sākuma stadijā, nekā pēc tam remontēt visu izstrādājumu. Būtu jāzin, uz ko vērst savu uzmanību vispirmām kārtām.  Piemēram, plastikāts un stikls jums kalpos labi daudzus gadus, bet furnitūra laiku pa laikam tomēr iziet no ierindas. Tomēr visvārīgākā detaļa loga profilāir blīvgumijas, tādēļ to stāvoklim jāseko vispirmām kārtām.

   

   

 • Balkona durvju rokturis
  2018-01-11 00:00:00

  3292

  Balkona durvju fiksators komplektā ar ārējo rokturīti ir paredzēts durvju aizvēršanai no ārpuses.

  Ja balkona durvis aprīkotas ar loga rokturi, tad aizvērt durvis iespējams tikai no telpas iekšpuses. Lai būtu iespējams pievērt durvis arī no ārpuses, uz rāmja iekšējās garākās malas tiek uzstādīts speciāls sprūds-fiksators, bet ārpusē uz durvju vērtnes – dekoratīvs rokturītis.

  Tādu komlektu dēvē dažādi: "balkona rokturis”, "balkona sprūds jeb fiksators” vai "pīpētāju rokturis”. Šajā gadījumā durvis tiek aizvērtas ne pārāk blīvi, taču pietiekami, lai pasargātos no vēja brāzmām vai caurvēja.

 • Lodžiju iestiklošana
  2018-01-11 00:00:00

  3294

  Vai mājās ir vēl mājīgāks stūrītis par labiekārtotu lodžiju? No tās parasti paveras skats uz smaragdkrāsas zaļumiem un debesu zilgmi, bet naktīs tajā ielaužas snaudošās pilsētas ugunis. Padarīt šo vietukomfortablāku visa gada garumā palīdzēs lodžijas iestiklošana.

  Ko piedāvā logu industrija

  Nav noslēpums, ka ariestiklotiem rāmjiem aizsegtai lodžijai piemīt rinda priekšrocību. Šajā sarakstā ir aizsardzība pret putekļiem un gružiem, kā arī pret iespēju saņemt “dāvaniņu” no augšējā stāva izmesta izsmēķa veidā. Kā priekšrocību var minēt arī bērnu drošību un iespēju radīt īstu paradīzes nostūrīti atpūtai.  Nav mazsvarīga arī lodžijas iestiklošanas priekšrocība aizsardzībai pret ziemas vējiem un aukstumu. Pastāv vairākas shēmas šīs zonas nostiprināšanai, bet starp tām ir arī tautā iemīļots “pārītis”:

 • Loga rokturis ar slēdzeni
  2017-12-28 00:00:00

  3278

  Kā papildus bērnu drosībai var tikt pielietots - logu rokturis ar podziņu, slēdzeni un atslēgu. Rokturis strādā divos režīmos:

  • logs ir aizvērts,
  • logs ir vedināšanas stāvoklī.

  Abos variantos logu nevar atvērt bez atslēgas.

 • Selektīvais stikls
  2017-12-28 00:00:00

  3279

  Selektīvie stikli tiek pielietoti logu ražošanā enerģiju taupošo stikla pakešu izgatavošanā. Pateicoties speciālam parklājumam, tas nodrošina augstu siltumizolācijas pakāpi.

  Mēdz būt divi veidi šādu pārklājumu:

 • Kāpēc noraso plastikāta logi?
  2017-12-28 00:00:00

  3280

  Katrs no mums, kam ir uzstādīti plastikāta logi, zina, cik mājīguma un komforta tie ienesuši mūsu mājās. Taču dažkārt patīkamie iespaidi var tikt sabojāti, ja uz loga virsmas telpā parādījies kondensāts. Diemžēl, vairums no mums, neticis skaidrībā par logu svīšanas īstenajiem iemesliem, tūdaļ steidzas vainot visus, kas bija ņēmuši dalību tajā, ka plastikāta logi parādījušies Jūsu mājās. Šajā gadījumā, tiek piemērots visai svarīgs arguments – pirms logu nomaiņas, aizsvīšanas nebija.

  Kondensāta veidošanās divi iemesli – mitrums un temperatūra. Citu iemeslu nav, un nevar būt!

  Lai arī cik energosaudzīga nebūtu stikla pakete, stikla virsma vienmēr ir bijusi un būs visaukstākais punkts istabā. No kurienes rodas mitrums dzīvojamajās telpās, Jums droši vien ir labi  zināms. Piemēram, personīgi Jūs diennakts laikā, izelpojot, izdalāt apmēram vienu litru ūdens. Pieskaitiet tam istabas augus, ēdienu gatavošanu un citus faktorus.

  Tādēļ, lai novērstu plastikāta logu svīšanu, nepieciešams ietekmēt tieši gaisa mitrumu telpā un stikla virsmas temperatūru.

  Lai cīnītos ar paaugstinātu gaisa mitrumu, vienīgais līdzeklis ir telpu vēdināšana.

  Stikla virsmas temperatūras paaugstināšanu  ievērojami var  ietekmēt pareiza konvekcija telpā. Tādēļ pārbaudiet, kas var kavēt konvekciju, piemēram, dekoratīvi ekrāni uz radiatoriem, biezi, blīvi aizkari, daudz istabas augu uz palodzes.

  Atcerieties, ka logu svīšanu ietekmē tikai dzīvojamās telpas mikroklimats.                      

 • Stikla paketes raksturojumi
  2017-12-28 00:00:00

  3281

  Stikla pakete – tas nav viss logs, kā daudzi kļūdaini iedomājas, un nav tikai stikls logā. Tās konstrukcija sastāv no diviem, trim vai četriem stikliem, starp kuriem ir atstarpes vai, kā tās sauc speciālisti, kameras. Stikli ir hermētiski savienoti un nostiprināti rāmī vai vērtnē, kas ļauj ievērojami uzlabot siltuma un skaņas izolāciju.

   

   

 • Logu uzstādīšana ziemā
  2017-12-28 00:00:00

  3287

  Klīst viedoklis, ka ziemā plastikāta logus uzstādīt nedrīkst. Pie tam tiek nosaukts tūkstotis un viens iemesls, kāpēc?

   

 • Aiļu apdare
  2017-08-04 15:06:00

  3225

  Pēc logu uzstādīšanas logu ailes parasti ir apdrupušas, spraugas starp loga rāmi un loga aili aizpildītas ar putām. Ja klients pats nevēlas veikt aiļu remontu, piedāvājam aiļu apdares pakalpojumus.

 • Moskītu tikls
  2015-01-26 12:31:00

  961

  Rāmja moskītu tikls plastikāta logiem viegli uzstādāms un viṇu var atstāt loga rāmī, aizvērot logu.

  Rāmja krāsa var būt balta, zelta ozols, tumśi brūna, mahagons, antracīts.